i7 3517U sistem Fortnite oynatır mı?

Uygar Tatar

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel HD Graphics 4000, Amd Radeon 8730M, 8 GB RAM, İntel İ7 3517U
Meslek
Youtube: u1y94r
RAM
8
Ekran kartı
Intel HD Graphics 4000
İşlemci
Intel Core i7 3517U
Bilgisayarımda Fortnite oynayabilir miyim? Donanımları yazdım, çabuk cevap verirseniz sevinirim.

Onboard ekran kartı olduğu için hayır. 720p, Low ayarlarda 30 FPS açar mı bilmiyorum ama 1080P'de maalesef akıcı olarak oynayamazsınız.

Onboard ekran kartı olduğu için hayır. 720p, Low ayarlarda 30 FPS açar mı bilmiyorum ama 1080P'de maalesef akıcı olarak oynayamazsınız.

Razer Cortex ile Valorant'ta 20 FPS alırken 100 almaya başladım aynısı Fortnite da olur mu en son 3 ay önce Fortnite yükledim 1 ile 5 FPS arası gelip gidiyordu

Razer Cortex ile Valorant'ta 20 FPS alırken 100 almaya başladım aynısı Fortnite da olur mu en son 3 ay önce Fortnite yükledim 1 ile 5 FPS arası gelip gidiyordu.

Game boosterlar arka plan işlemlerini kısıtlayarak, bazı hizmetleri iptal ederek vs bilgisayarın yoğunluğunu azaltıyor bu yüzden bu programlarla FPS yükselmesi alınabilir. Hatta bazen bazıları oyun çözünürlüğü düşürüyor büyük ihtimal o yüzden o kadar yüksek bir FPS almışsınızdır. Fakat Fortnite nispeten daha ağır grafikli bir oyun ve maalesef sisteminiz buna yetmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı