i7 3520M ve GTX 1050 Ti'lı sistem GTA 5 tarzı oyunlarda kaç FPS verir?

539957

Centipat
Arkadaş dün bir sistem aldım i7 3520M, 16 GB RAM ve 1050 Ti 4 GB kücük olandan. MSI bu sistem Valorant, GTA 5 oyunlarda kaç FPS verir?

Not: FiveM tarzı oyunlarda kaç FPS verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş dün bir sistem aldım i7 3520M, 16 GB RAM ve 1050 Ti 4 GB kücük olandan. MSI bu sistem Valorant, GTA 5 oyunlarda kaç FPS verir?

Not: FiveM tarzı oyunlarda kaç FPS verir?
İade etme şansınız varsa iade edin. Adeta kazıklanmışsınız. Laptop işlemcili sistem satmışlar. Muhtemelen Turbox, İzoly kurbanısınız.

İade etme şansınız varsa iade edin. Adeta kazıklanmışsınız. Laptop işlemcili sistem satmışlar. Muhtemelen Turbox, Izoly kurbanısınız.

İade etme şansım var arkadaşımdan aldım kazıklanma konusu bence saçma cünkü bu fiyata böyle bilgisayar bulmak şans ister ayrıca konuyu acma sebebim işlemci önerisiydi Ryzen 5 3600 siparişini verdim bile teşekkür ederim.

Turbox cart curt markaysa hemen iade et ne kadara aldığını yaz sistem önerelim.

3500 TL'ye aldım.

İade etme şansım var arkadaşımdan aldım kazıklanma konusu bence saçma cünkü bu fiyata böyle bilgisayar bulmak şans ister ayrıca konuyu acma sebebim işlemci önerisiydi Ryzen 5 3600 siparişini verdim bile teşekkür ederim.

3500 TL'ye aldım.
O işlemciyi hangi bilgisayara takacaksınız?

Hiçbirine şu an o laptop işlemcisini kullanıyorum gayet Valorant tarzı oyunlarda güzel FPS veriyor.

3600'ü şu an kullandıgım 1050 Ti'li sisteme takıp takılcam.
O sisteme takamazsınız. Uymaz. Keşke kafanıza göre iş yapmayıp buraya yazsaydınız. Belli ki anlamıyorsunuz PC toplamaktan.

Nasıl yani Ryzen 5 3600 bu sisteme uymazmi neden uymaz mesela?
Anakartınızın soket yapısı uygun değil çünkü. Her işlemciyi, her anakarta takamazsınız. Ayrıca şuan yaptığınız şey, İntel işlemci destekleyen bir anakarta, AMD işlemci takmaya çalışıyorsunuz. Bunu zaten yapamazsınız. Ayrıca, her AMD işlemciyi her AMD anakarta, her İntel işlemciyi de İntel anakarta takamazsınız. Soket yapısının aynı olması gerekiyor.

Geri
Yukarı