i7 3630QM sistemde Valorant donuyor

cansrsk

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selam.

Bilgisayarım biraz eski model olduğu için fazla zorlamamak adına tek oynadığım oyun Valorant ve bu oyunda ne yazık ki ara sıra donarak bilgisayarı tamamen kilitliyor. Aşağıda ki videolu bir şekilde göstermek istedim. Bunun sebebi nedir? Yardımcı olabilir misiniz?
(Belki telif kaynaklı videodan kaldırılabilir. Arkada şarkı çalmaya devam ediyor)

i7 3630QM.
GeForce 635M.
8 GB RAM.
1TB HDD+ 128 GB SSD (oyun HDD de kurulu)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden modlu windows

SSD'de de aynı problem var ne yazık ki
modlu windows windowstaki gereksiz eklentleri kaldırıyor fps olarak eskiden kullandıgım laptopta 40 fps alırken modlu geçtiğim anda 60 70lere çıkmaya başladı özellikleri: i3 3110m 8gb ddr3 ram bitane de amd ekran kartı vardı icinde

modlu windows windowstaki gereksiz eklentleri kaldırıyor fps olarak eskiden kullandıgım laptopta 40 fps alırken modlu geçtiğim anda 60 70lere çıkmaya başladı özellikleri: i3 3110m 8gb ddr3 ram bitane de amd ekran kartı vardı icinde
Nasıl kullanacağım yardımcı olabilir misin? ve güvenli mi önceliğim güvenlik olduğu için merak ettim. Recep Baltaş abimde bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim :)

Nasıl kullanacağım yardımcı olabilir misin? ve güvenli mi önceliğim güvenlik olduğu için merak ettim. Recep Baltaş abimde bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim :)
ReviOS diye bir işletim sistemi var win10 ve win11 modlu şekilde tasarlayıp önümüze sunuyorlar bu arkada boşa çalışan gereksiz şeyleri kaldırıyor eğer format atmayı biliyorsanız link atabilirim veya revios'un kendi sitesinden indirebilirsiniz Güvenlik açısından ise bunu büyük bir topluluk kullanıyor ve kendi laptopumda da kullanıyorum sorun yaşayan görmedim hiç

Yeni konular

Geri
Yukarı