i7 3770, GTX 1660 Super'e darboğaz yapar mı?

Bigileriniz için teşekkür ederim. YouTube'da biraz araştırıp benchmark testlerine baktım. Gtx 1660 super ile pek detaylı bir bilgi yok ancak gtx 1660 ile pek çok test var. Ve bunlar doğrultusunda Çoğu oyunda %30 ila %50 arasında değişiyor işlemci kullanımı. Ekran kartını sipariş vereceğim. Gelince daha detaylı sonuçları paylaşırım.
Merhabalar.Üzerinden 11 ay geçmiş ancak şunu sormak istiyorum: Karttan memnun musunuz? Benim de sizin gib 16 GB RAM var (1600 MHz DDR3) ve i7 3770k 3.5 GHz ile kullanıyorum. Bana bu kartı önerir misiniz? Çok darboğaz yaşar mıyım?

Merhabalar.Üzerinden 11 ay geçmiş ancak şunu sormak istiyorum: Karttan memnun musunuz? Benim de sizin gib 16 GB RAM var (1600 MHz DDR3) ve i7 3770k 3.5 GHz ile kullanıyorum. Bana bu kartı önerir misiniz? Çok darboğaz yaşar mıyım?
Cevap gelmemiş ben cevap vereyim, PSU (güç kaynağı) yeterliyse sorun olmaz. Darboğaz yaşamazsın ama işlemci eski diye 5-10 FPS daha az alabilirsin bu önemli değil. En yüksek ayarlarda oynarsın rahat rahat.

Cevap gelmemiş ben cevap vereyim, PSU (güç kaynağı) yeterliyse sorun olmaz. Darboğaz yaşamazsın ama işlemci eski diye 5-10 FPS daha az alabilirsin bu önemli değil. En yüksek ayarlarda oynarsın rahat rahat.
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. 700 Watt Thermaltake Litepower PSU'ya sahibim. Sanırım fazlasıyla yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı