i7 3770 HD 6570 GTA 5 kaldırır mı ve kasar mı?

maskeli123

Centipat
Arkadaşlar ben GTA 5 satın almayı düşünüyorum ama kasmasından korkuyorum. Aistemim resimdeki gibi, ekran kartım AMD Radeon HD 6570.

Dosya Ekleri

• windows.PNG
    windows.PNG
    8,8 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam düşünüyorum almayı

Ama ortada farklılık gösterir değil mi kasma falan ben iyi grafiklerde istiyorum ama ekran kartı izin vermiyor maalesef.
GTA 5 çok garip bi oyun brom ben zamanında ekran kartsız (İşlemcinin kendi GPU'suyla) GTA 5'i yüksek ayarlarda oynadığımı bile hatırlıyorum. Biz burda en düşük ayar falan diyoruzda oyunun sağı solu belli değil beki de yükseğe yakın ayarlarda oynatacak bence eğer internetin iyiyse torrentten korsanını indir bi dene kasması falan nasıl eğer iyiyse satın alırsın?

GTA 5 çok garip bir oyun brom ben zamanında ekran kartsız (işlemcinin kendi GPU'suyla) GTA 5'i yüksek ayarlarda oynadığımı bile hatırlıyorum. Biz burada en düşük ayar falan diyoruzda oyunun sağı solu belli değil beki de yükseğe yakın ayarlarda oynatacak bence eğer internetin iyiyse torrentten korsanını indir bir dene kasması falan nasıl eğer iyiyse satın alırsın?

İnternetim bayağı iyi fiber internetim var sizin dediğinizi bende düşündüm ama söyle bir sıkıntı var korsanlarda oyunda dıyelım yol falan bozuk oluyor anlaşılmıyor bende iş sağlam olsun dıye Steam'dan kasarsa bayağı geri iade ederim dedim. Hatta internetimin hızını ölcüm size SS atayım siz bakın iyi mi diye olur mu?

İnternetim bayağı iyi fiber internetim var sizin dediğinizi bende düşündüm ama söyle bir sıkıntı var korsanlarda oyunda dıyelım yol falan bozuk oluyor anlaşılmıyor bende iş sağlam olsun dıye Steam'dan kasarsa bayağı geri iade ederim dedim. Hatta internetimin hızını ölcüm size SS atayım siz bakın iyi mi diye olur mu?
İsterseniz kullanmadığım hesap var Rockstar Games 25' e bırakabilirim uzun zamandır oynamıyorum.

İsterseniz kullanmadığım hesap var Rockstar games 25'e bırakabilirim uzun zamandır oynamıyorum.

Şu grafik olayını bir halledelimde bir bakayım oyun kasıcak mı alıp denerim indirimi zaten bekliyorum.
İnternet hızımı atayim mi?
GTA 5 çok garip bir oyun brom ben zamanında ekran kartsız (işlemcinin kendi GPU'suyla) GTA 5'i yüksek ayarlarda oynadığımı bile hatırlıyorum. Biz burada en düşük ayar falan diyoruzda oyunun sağı solu belli değil beki de yükseğe yakın ayarlarda oynatacak bence eğer internetin iyiyse torrentten korsanını indir bir dene kasması falan nasıl eğer iyiyse satın alırsın?

İyimi sizce?

Dosya Ekleri

• int.PNG
    int.PNG
    5,6 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı