i7 3770 için ekran kartı önerisi

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
i7 3770 bilgisayarım var geçenlerde ekran kartım yandı. R9 270X. Bunun yerine RX580 almayı düşünüyorum. RDR2'de Ultra'da 30FPS alabilir miyim 900P monitörde? Ayarları düşürdükçe doku kalitesi gerçekten çok kötü oluyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX580 yerine 1350TL civarına satılan Inno 3D 1650SUPER ekran kartını almanızı öneririm. 900P çözünürlükte RDR2'de size tatminkar performans verecektir. Zaten genel olarak RX580'den çoğu oyunda daha önde bir kart. Youtube üzerinden karşılaştırmalara bakabilirsiniz.

i7 3770 bilgisayarım var geçenlerde ekran kartım yandı. R9 270X. Bunun yerine RX580 almayı düşünüyorum. RDR2'de Ultra'da 30FPS alabilir miyim 900P monitörde? Ayarları düşürdükçe doku kalitesi gerçekten çok kötü oluyor çünkü.

Buyur hocam değerler aşağıdaki gibi, GTX 1650 Super ile karşılaştırmış olursun hem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Ben bu sistemi 5 yıl falan kullanmak istiyorum en iyi hangi kart olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı