i7 3770 için ekran kartı önerisi

Afox'a gereksiz ön yargı var alınabilecek bir kart Afox sektörde eski olmasa da hatrı sayılır bir eskiliğe sahip üst seviye bir kart üreticisi değil ama yerden yere vurulcak markada değildir onun harici internette 3900 gözüküyor RX580 o kadar parayı hak etmiyor.

Parası olupta 1070 almamak açıkçası enayilik hele bu enflasyon da.

Hayır değil hocam ne alaka. Deidiğim kartları rahatlıkla 1200TL'ye alabiliyorsunuz. 1070 2.3K civarı.

Hayır değil hocam ne alaka. Deidiğim kartları rahatlıkla 1200TL'ye alabiliyorsunuz. 1070 2.3K civarı.

Neden boş yere para versin dedim bende. 1070 kullanıyorum önceki işlemcim 3770 Ti benim darboğaz yaptığı için sistemi tamamen yeniledim DDR4 geçtim. Ve hala bu işlemci ile de darboğaz yapıyor çoğu oyunda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Neden boş yere para versin dedim bende. İmzama bakarsan 1070 kullanıyorum önceki işlemcim 3770 Ti benim darboğaz yaptığı için değiştirdim. Ve hala bu işlemci ile de yapıyor çoğu oyunda.

Sen arkadaşın durumunda olsan cebinde 1070 alacak paran olsa gider 1060 mı alırsın günümüz için yetersiz bir kartı lütfen şu günü kurtarsın zihniyetinden çıkın 1070 alıp uzun vadeli yatırım yapmış olur sonradan yeni nesil sistem toplayıp bir süre daha 1070 ile idare edebilir satarken daha değerli paraya satar.

Sen arkadaşın durumunda olsan cebinde 1070 alacak paran olsa gider 1060 mı alırsın günümüz için yetersiz bir kartı lütfen şu günü kurtarsın zihniyetinden çıkın 1070 alıp uzun vadeli yatırım yapmış olur sonradan yeni nesil sistem toplayıp bir süre daha 1070 ile idare edebilir satarken daha değerli paraya satar.
Canım sen hala beni anlamadın. Parası varsa 1070 alır zaten. Adam darboğaz durumunu sormuş ben ona göre dedim.

@reLive
i7 3770 ile 1070'in darboğaz yaptığını iddia etmeni anlarım (ki onu da pek nadir senaryolarda yapıyor) ama i3 12100F ile darboğaz yaptığını iddia etmen bayağı komikti.

1080p'de yapmıyor. Öncesinde 900p monitör kullanıyordum kusura bakmayın öyle aklımda kalmış.

1080p de yapmıyor. Öncesinde 900p monitör kullanıyordum kusura bakmayın öyle aklımda kalmış.

3770'le kullanılmaz hocam kullandım diyorum. Hatta daha öncesinde 2600K ile de kullandım o daha beterdi. 1070'i i7-4790 altına önermiyorum. 3050 kadar olmasa da ona yakın performansı var.

Afox'a gereksiz ön yargı var alınabilecek bir kart Afox sektörde eski olmasa da hatrı sayılır bir eskiliğe sahip üst seviye bir kart üreticisi değil ama yerden yere vurulcak markada değildir onun harici internette 3900 gözüküyor RX580 o kadar parayı hak etmiyor.

Afox markasi RX 580'in 2048sp modelini satiyor dikkat edelim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı