i7-3770 ile GTX 1050 Ti darboğaz olur mu?

Bende 1050 ti kullanıyorum bu arada dostum hemde bu işlemcinin alt modeli olan i7-2600 ile birlikte şuan çok çok bir sıkıntım yok ama işlemcimi revize edip anakartım en fazla şuanlık i7-3770 i destekliyor o yüzden o işlemciden alacağım tavsiye eder misin?
Dostum 1155 soketteki en iyi işlemci i7-3770 midir bilmem ama ben işlemcimden çok memnunum. Uzun süre Fortnite, Apex falan oynadım bugüne kadar işlemciden yana hiç bir sıkıntı yaşamadım. İşlemci kullanım yüzdem her zaman düşük. Velhasılıkelam ben tavsiye ederim güncel modellerden pek geri kalır bir yanı olduğunu zannetmiyorum. Zaten userbenchmark'taki sıralaması da buna bir nevi kanıt diyebilirim.

1155 de kıyaslama yaptım en baba senin işlemcin şuan elimde 2600 var seninki benimkinin 1 kat üstü karşılaştırmalarda öyle görünüyor bazı işlemci tüketen oyunlar var örnek (cs-go) ben en düşük ayarlarda 30 40 fps üstü alamıyorum malesef 100 liraya senin işlemciye upgrade edeceğim elimdekini satıp 300 e satıp 400 e buldum temiz onu alacağım

1155 de kıyaslama yaptım en baba senin işlemcin şuan elimde 2600 var seninki benimkinin 1 kat üstü karşılaştırmalarda öyle görünüyor bazı işlemci tüketen oyunlar var örnek (cs-go) ben en düşük ayarlarda 30 40 fps üstü alamıyorum malesef 100 liraya senin işlemciye upgrade edeceğim elimdekini satıp 300 e satıp 400 e buldum temiz onu alacağım
Şu dönemde 100 liraya upgrade yapabiliyorsan hiç bekleme derim hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı