i7 3770 + RTX 2080 sistemin Forza Motorsport performansı nasıl olur?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İşlemci hız aşırtmalı ve 1440P'de ekran kartımı tamamen besliyor. Forza Horizon 5'te 2K ekstrem ayarlarda 70-80 FPS alıyorum DLSS kalite modunda.

Forza Motorsport alacağım da işlemciden ötürü drop vb yaşar mıyım diye merak ettim. Diğer ağır oyunlarda bir sorun yaşamıyorum. RAM 16 GB.

İşlemci hız aşırtmalı ve 1440P'de ekran kartımı tamamen besliyor. Forza Horizon 5'te 2K ekstrem ayarlarda 70-80 FPS alıyorum DLSS kalite modunda.

Forza Motorsport alacağım da işlemciden ötürü drop vb yaşar mıyım diye merak ettim. Diğer ağır oyunlarda bir sorun yaşamıyorum. RAM 16 GB.

Dostum yeni oyunlar işlemcine yük bindiricektir sence de bir anakart işlemci swap zamanıda gelmemiş mi?

Dostum yeni oyunlar işlemcine yük bindiricektir sence de bir anakart işlemci swap zamanıda gelmemiş mi?
Geldi geldi. Bir yerden ödeme bekliyorum. 14. Nesil geçeceğim. Ekran kartim bana yetiyor ama iş için işlemcim yetersiz.

Oyunu yükledim. 1080p'de oynatıyor ancak işlemcimi desteklemediğinden dolayı 1440p'ye aldığımda direkt oyun kapanıyor. Güncel bir işlemciye geçme vakti geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı