i7 3770 sistem için GTX 1660 Super vs RX 5500 XT

kralyigit

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba araştırdığımda bu işlemci aşırı darboğaz yapıyor 2 ekran kartına da, örneğin MW 2'de 1660 Super 40 FPS'yi geçemiyor bile. Sizce hangisini tercih edeyim?

Hocam ya işlemciyi de yükseltin yada daha düşük bir ekran kartı alın paranıza yazık olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı oyunlarda %20 kadar bir darboğaz var.
Hocam ben kullanmadım emin değilim ama 1660 Super'de darboğaz olur mu? Olursa kaç FPS etkiler.

çok büyük bir rakam değil dimi
Oyundan oyuna değiştiği için bir şey diyemem. Ekran kartını zorluyan oyunlarda bir problem olmaz.

Oyundan oyuna değiştiği için bir şey diyemem. Ekran kartını zorluyan oyunlarda bir problem olmaz.
GTX 1660S göre RX 5500 XT biraz daha kötü bir kart sanırım onu alırsanız darboğaz çok fazla olmayabilir.

GTX 1660S göre RX 5500 XT biraz daha kötü bir kart sanırım onu alırsanız darboğaz çok fazla olmayabilir.

Hocam hesaplamalara baktım 2 karttada darboğaz eşit 1660 Super 10-15 FPS fark atıyor oynayacağım oyun BF 2042 ve MW2.

Aralarında ki fiyat farkına göre belirleyin hocam o zaman ikisi de darboğaz yapıyorsa en mantıklısı FPS'yi yüksek veren. GTX 1660S
Hocam hesaplamalara baktım 2 karttada darboğaz eşit 1660 Super 10-15 FPS fark atıyor oynayacağım oyun BF 2042 ve MW2.

Aralarında ki fiyat farkına göre belirleyin hocam o zaman ikisi de darboğaz yapıyorsa en mantıklısı FPS'yi yüksek veren. GTX 1660S.

Hocam ben normalde AMD'ciyim bende RX 570 var RX 5500 XT ile 5 FPS oynar en fazla diyorlar hiç geçme ona dediler doğrumu.

Hocam ben normalde AMD'ciyim bende RX 570 var RX 5500 XT ile 5 FPS oynar en fazla diyorlar hiç geçme ona dediler doğrumu.
Kim demiş ise biraz abartmış oyundan oyuna göre değişir ama en az 10-15 FPS bir fark oluşur

Tabi sizin sistemde darboğaz yapıyorsa ne kadar değişir bir fikrim yok. 5-6 FPS olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı