i7 3770 Sistem Upgrade

Deophy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar idareten bir sistem topladım çoğu arkadaşın bir önceki konumda attığı mesajlara göre. Pascal serisi gelince GTX 980 Ti gibi kartların fiyatları düşeceğinden 4K bütçeyi boşa harcamak istemedim. Mevcut bilgisayarımda olan 8 GB RAM ve Intel i7 3770 işlemciyi değerlendirdim sizce bu bilgisayar ne derece yapar popüler oyunlarda? Sistem özellikleri:

• AnaKart:MSI-H61M-P20 (G3)Anakart
  • RAM:8GB (Markasını bilemiyorum )
  • Ekran Kartı:MSI Gtx 750 Ti
  • İşlemci:İntel İ7 3770
  • Hard Disk:250GB
  • PSU:450W 80+

Oyundan oyuna değişir ama zannımca orta ve very high ayarlarda 30 50 arası fps alırsın diye düşünüyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX750 Ti çok yüksek performansa sahip bir ekran kartı. GTA 5'i aşağıdaki ayarlarla en az 40FPS alabilirsiniz şehir içinde (Ben alıyorum). Otluk alanda 30'a düşer ama ot kalitesi müthiş olur. Çözünürlük beden 1440P dersen ise şöyle bir cevap veririm ki 1080P'de MSAA ayarı ekran kartını bayağı yoruyor. 1440P'de de aynı kaliteyi daha yüksek FPS ile alabilirsiniz.
Resulotion: 2560x1440
FXAA: On
MSAA: Off
Vsync: Off (Dalgalanma olmuyor merak etme)
Mavi barlar sonda
Texture Quality: Very High
Shader Quality: High
Shadow Quality: High
Reflection Quality: High
Reflection MSAA: Off
Water Quality: Very High
Particles Quality: Very High
Grass Quality: High-Very High
Post FX: High
Ambient: Normal
Resselation: Normal

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı