Çözüldü i7 3770 Sistemde format sonrası mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes.K.

Hectopat
Herkese merhaba.
Ben Windows 7 kullanıyordum ve FACEIT girmek için Windows 10 temiz kurulum yaptım.
Fakat sürekli oyunlara girdiğimde hata vermeden kapanma sorunu yaşıyordum.
Tekrar temiz kurulum yapmama rağmen aynı sorunları yaşıyordum, güncellemelerin hepsi yapıldı.
Sonra tekrar Windows 7 format attım. Şu anda Rust oyununda bir sunucuya girdiğimde oyundan atıyor ya da mavi ekran hatası veriyor.
Sistem;
i7 3770.
16 GB RAM 1600 MHz.
Dahili grafik birimi.
240GB SSD.
Evet HD Graphics düşük FPS verse de çözünürlük düşürürek akıcı olabilecek seviyede oynayabiliyordum.
Format atmadan önce böyle bir sorunum yoktu.
Minidump dosyaları;

Çözüm
Sorunu yaratan Easy Anti Cheat yazılımıdır. Bu da oyunun bir parçası. Easy Anti Cheat neden hata veriyor "bilmiyorum". Büyük ihtimalle oyuna girince mavi ekran alıyorsunuz. Sanırım oyun dışında mavi ekran almıyorsunuz.

Easy Anti Cheat'ı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve şu komutu sfc /scannow girin. %100 olmasını bekleyin.
Sorunu yaratan Easy Anti Cheat yazılımıdır. Bu da oyunun bir parçası. Easy Anti Cheat neden hata veriyor "bilmiyorum". Büyük ihtimalle oyuna girince mavi ekran alıyorsunuz. Sanırım oyun dışında mavi ekran almıyorsunuz.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve şu komutu sfc /scannow girin. %100 olmasını bekleyin.

Çözüm

Cevap verdiğiniz için teşekkürler .
Evet oyuna girdiğimde mavi ekran hatası alıyorum .
Yazdıklarınızı deneyeceğim .

Geri
Yukarı