i7-3770 sistemde Rocket League donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

YüceLowyer

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
lington 120 gb ssd 1 tb hdd
Ekran kartı
radeon rx 570 8 gb
İşlemci
incel core i7-3770 3.40 ghz
Merhaba, Rocket League oynadığım zamanlar her zaman bilgisayarım donuyor. Sistem gereksinimlerim oyunu karşılamasına rağmen bilgisayarım artık darboğaz mı yoksa başka bir sorundan mı çözemedim. Hep donuyor. Daha önce donma yapmıyordu. Oyun sistem gereksinimleri ile bilgisayar gereksinimlerimi yazıyorum. Sebebi ne olabilir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36,1 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba, Rocket League oynadığım zamanlar her zaman bilgisayarım donuyor. Sistem gereksinimlerim oyunu karşılamasına rağmen bilgisayarım artık darboğaz mı yoksa başka bir sorundan mı çözemedim. Hep donuyor. Daha önce donma yapmıyordu. Oyun sistem gereksinimleri ile bilgisayar gereksinimlerimi yazıyorum. Sebebi ne olabilir?

Hocam gereksinimlerle alakası yok. GT710 la yüksek ayarlarda 60 FPS aldım 720p. Siz de bir sorun var.

Hocam gereksinimlerle alakası yok. GT710 la yüksek ayarlarda 60 FPS aldım 720p. Siz de bir sorun var.
ama ben bir sorun göremiyorum bilgisayarda donma olmuyor ve daha önce oynadığım zamanlarda da donma olmuyordu fakat şimdi her girişimde oyunda lobide donmalar yaşıyorum ve sebebini çözemedim tüm yolları denedim biliyorsanız sebebini öğrenmek isterim.

Ama ben bir sorun göremiyorum bilgisayarda donma olmuyor ve daha önce oynadığım zamanlarda da donma olmuyordu fakat şimdi her girişimde oyunda lobide donmalar yaşıyorum ve sebebini çözemedim tüm yolları denedim biliyorsanız sebebini öğrenmek isterim.

Hocam diğer oyunlar da sorun yok diyorsunuz? O zaman Rocket League'yi silip tekrar yüklemeyi denediniz mi? Veya Rocket League girerken arkadaki şeyleri kapatıp Epic Games Launcher'den de çıkmayı?

Hocam diğer oyunlar da sorun yok diyorsunuz? O zaman Rocket League'yi silip tekrar yüklemeyi denediniz mi? Veya Rocket League girerken arkadaki şeyleri kapatıp Epic Games Launcher'den de çıkmayı?
şöyle denedim; bilgisayarı kapatıp açtım ve sadece rocket league'yi açtım ona rağmen hala kasıyor ve donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı