i7 3770 Sistemde Valorant 50 FPS veriyor

Online oyunlarda YouTube üzerinden test bakmak mantıklı değil, bakılıyorsa da yakın tarihli olanlar bakılmalı. Online oyunlara sürekli güncelleme gelir geldikçe de FPS düşer.

Buradaki konuda arkadaşta size yakın değerler alıyor.

Ben Valorant'ta yüksek ayarlarda daha yüksek FPS alıyorum desem saçma gelebilir size ancak öyle. Bu durumla karşılaşan bir sürü yayıncı YouTuber gördüm daha öncesinde, ayarları bahane etmeye çok gerek yok. İstersen senin için yorumumu düzenler oraya 70 FPS yazarım sıkıntı değil.

Doğrudur kanka bende de öyle normalde 30-40 FPS alırken doku kalitesi vb. ortada bloom vsycn vs kapalı ve kenar yumuşatma en sondayken 60-90 FPS arası alıyorum. Bu CPU ve GPU ile alakalıymış araştırmıştım hangisi fazlaysa (onu hatırlamıyorum) misal cpun iyi ise diyelim yüksek ayarlarda yüksek FPS gpun iyi ise düşük ayarlarda yüksek FPS alırsın.

i7 3770 işlemci 8 çekirdek.
16 GB DDR3.
240 GB SSD.
AMD Radeon R7 200 series ekran kartı.

Bu sistem ile Valorant'ta 40-50 FPS alıyorum problem nedir acaba? Bilgisi olan yazabilir mi?

Kanka bende de aynısı var. RAM 16 GB. Valorant'ta 80-140 arası gidiyor ama ortalama 110 oluyor.

i7 3770 işlemci 8 çekirdek.
16 GB DDR3.
240 GB SSD.
AMD Radeon R7 200 series ekran kartı.

Bu sistem ile Valorant'ta 40-50 FPS alıyorum problem nedir acaba? Bilgisi olan yazabilir mi?
Knkm benim işlemcim flnda böyle 16 GB ram 85-140 FPS arası alıyor ortalama 110 FPS te kalio

Son düzenleme:
Ben Valorant'ta yüksek ayarlarda daha yüksek FPS alıyorum desem saçma gelebilir size ancak öyle. Bu durumla karşılaşan bir sürü yayıncı YouTuber gördüm daha öncesinde, ayarları bahane etmeye çok gerek yok. İstersen senin için yorumumu düzenler oraya 70 FPS yazarım sıkıntı değil.

Bilgisayara ReviOS kurdum ve aldığım FPS değeri 80, 120'lere çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı