i7 3770 vs i3 6100

İ7 3770 mi i3 6100 mü?

• i7 3770

Oy: 12 52,2%
  • i3 6100

Oy: 11 47,8%

• Oy verenlerin toplamı
    23
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önü açık i3 - Önü kapalı i7
Seçim senin.

i7 3370'i bulamadım ama i7-2600 ile bir performans değerlendirmesi var. Bir bakmanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlginiz için teşekkür ederim. Sanırım yeni nesil daha mantıklı geliyor. Ddr4 Ram alsam 6 sene gider en az. i3 6100 alırım param olunca i7 ye terfi ederim alt yapı olur hiç olmazsa. i7 3770 alırsam pek uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum.

İlginiz için teşekkür ederim. Sanırım yeni nesil daha mantıklı geliyor. Ddr4 Ram alsam 6 sene gider en az. i3 6100 alırım param olunca i7 ye terfi ederim alt yapı olur hiç olmazsa. i7 3770 alırsam pek uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum.

Doğru tercih yaparsın. Ayrıca işlemciyi ilerde i7 yapacaksan, anakartıda sağlam seçmeni öneririm. Sonuçta sistemde en uzun kullanacağın parça anakart olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı