i7 3770K işlemci alınır mı?

Mülayim Serto

Picopat
Daha fazla  
i7 3770K işlemci

Gençler malum her şeyin fiyatı arttı yeni PC toplanaz zor bende yapabilirsen birkaç parça değiştirmek istiyorum şu an işlemci ve ekran kartı ve monitör yönünde düşünüyorum.
Şu anki sistemim;
-İşlemci: i5 3340.
-Ekran kartı: Sapphire R7 240 4 GB.
-RAM: HyperX Fury 2x8 1600.
-Anakart: ASUS H61-MK

Buradan işlemci yerine i7 3770K.
Ekran kartı 1070 Ti'ya da 1080 almak istiyorum işlemci besler mı? Beslemez ise öneriniz nedir?

i7 3770K işlemci

Gençler malum her şeyin fiyatı arttı yeni PC toplanaz zor bende yapabilirsen birkaç parça değiştirmek istiyorum şu an işlemci ve ekran kartı ve monitör yönünde düşünüyorum.
Şu anki sistemim;
-İşlemci: i5 3340.
-Ekran kartı: Sapphire R7 240 4 GB.
-RAM: HyperX Fury 2x8 1600.
-Anakart: ASUS H61-MK

Buradan işlemci yerine i7 3770K.
Ekran kartı 1070 Ti'ya da 1080 almak istiyorum işlemci besler mı? Beslemez ise öneriniz nedir?
Hocam merhabalar, dediğiniz yükseltme olayını yaptınız mı? İşlemci o ekran kartlarını idare edebiliyor mu. Bende de aynı işlemci ve 1070 kart var. Çok güzel çalışıyor hatta baya iyi..

Hocam merhaba, dediğiniz yükseltme olayını yaptınız mı? İşlemci o ekran kartlarını idare edebiliyor mu? Bende de aynı işlemci ve 1070 kart var. Çok güzel çalışıyor hatta bayağı iyi.

Anakartım OC desteklemedigi için i7 3370 olanı aldım. Ekran kartı olarak 1070 bulamadım Vega 56 aldım onda da biraz darboğaz oldu en sonunda DDR4 sistem topladım.

Hocam merhabalar, dediğiniz yükseltme olayını yaptınız mı? İşlemci o ekran kartlarını idare edebiliyor mu. Bende de aynı işlemci ve 1070 kart var. Çok güzel çalışıyor hatta baya iyi..
Ama o sistem OC destekleseydi K olanı alıp OC yapıp birkaç sene sonra ddr5 e geçerdim diye tahmin ediyordum

Anakartım OC desteklemedigi için i7 3370 olanı aldım. Ekran kartı olarak 1070 bulamadım Vega 56 aldım onda da biraz darboğaz oldu en sonunda DDR4 sistem topladım.

Ama o sistem OC destekleseydi K olanı alıp OC yapıp birkaç sene sonra ddr5 e geçerdim diye tahmin ediyor

keşke planladığınız gibi olsaydı harika olurmuş...bende Z77a-g43 ve i7-3770K var...1070 kartı çok iyi destekliyor... RDR2 de çok iyi akıcı....şuan için OC yapma gereği duymadım desem yalan olmaz...

Yeni konular

Geri
Yukarı