i7 3770K Sisteme GT 1030 Alınır mı?

Kullandığınız PSU 600 Watt civarı ise gtx 770 780 alınabilir uygun fiyata. Arkadaşlar çok enerji harcayabilir diyebilir ama fiyat performans olarak gayet yerinde bir kart olacaktır.

3770K daha iyi bir işlemcidir. Güncel ekran kartlarını çalıştırabilir. 7350k 2 çekirdek 4 iş parçacıklı bir işlemcidir. 3770K 4 çekirdek 8 iş parçacıklı bir işlemcidir.

Birçok yerde 30-40 FPS'ye dip yapıyor, 60 gördüğü yerler dağ, bayır, çayır. 720P'de bile 40-45lere dip yapıyor. Kalabalık yerlerde ve şehir, köy gibi bölgelerde, özellikle de uçaktan atlarken 15 FPS'i görmesi işten bile değil.

Gigabayte H61M-S1 anakartım var. Ayrıca işlemcim i7 3770K ve 8 GB RAM'im var. GT 1030 bu sisteme gider mi?
Uyar o ekran kartı ama anakartına en son çıkan biosu yükle. Baktım sitesine '
  1. Improve High-End Display card compatibility yazıyor.
  2. Improve PCIEx16 graphic card compatibility yazıyor.
Dikkat et monitorun eski VGA ise GT 1030 VGA çıkışlısını al. Sonra dönüştürücülerle uğraşırsın...

psu 300w kesinlikle psu almam lazım en az 300 tl bende kalan paramla 1030 alabilirim
Elindeki psu 240 watt ise GT 1030 kullanırsın. Kart zaten max 30 watt kullanıyor..

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ayarlarla zevk alamazsın. Her şey pixsel pixsel, ışıklarda ki dalgalanmalar, mesafe görüşü falan rezalet. Oynamak için oynuyorsan bilemem tabi. Arkadaşların dediğine de katılıyorum. Dağda bayırda bir tane evin yanında 60 FPS alıyor. Düşük ayarlar ve 720P ile o da. Şehirlerde ne olacak? PUBG'de sadace dümdüz araziler mi var?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı