İ7 3770S için ekran kartı tavsiyesi

haremsiz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Şimdi benim çok güzel bir bilgisayarım mevcut :D En azında öyle düşünüyorum derledik topladık vs iş bilgisayarı mantığı ile toplandı bu yüzden de ekran kartı alınmamıştı. Neyse ben bu arkadaşı aldım eve götürdüm oyunları kurmaya başladım;

Assasin Creed 3 (low), Roma Total War 2 (low), Roma Total War : Shogun (low), Roma Total War : Napoleon (low), Left 4 Dead 2 (low) Bu oyunları hiç sıkıntısız çalıştırıyor kasma gram yok ama belirttiğim gibi (low) da çalışıyor tabi bu normal bilgisayarda ekran kartı yok :D Diğer oyunlarımı henüz yükleyemedim Ryse: Son of Rome, Skyrim, birde Metro 2033 ve Watc Dogs'u aldım ama daha yüklemedim kötü grafiklerde oynamak istemiyorum :D

Aşağıda bilgisayarın şuan ki özelliklerini verdim sizden ricam yukarıdaki oyunları Hig da oynayabileceğim bir ekran kartı tavsiyesi istiyorum bütçe keşke 1000 TL diyip işinizi kolaylaştırsaydım maksimum 500 TL bir limitim var yırtınsam debelensem en fazla 600 TL olur. İş gören, aşağı fiyatlarda bir ekran kartı söylerseniz fena olmaz önerileriniz bekliyorum arkadaşlar.

İşlemci : İnter (R) Core (TM) i7-3770S CPU @ 3.10GHz (8CPUs)
Ram : 12 GB
Sistem Türü : (Windows 10) 64 Bit
Sistem Üreticisi : ASUSTeK Computer INC
Sistem Modeli : BM6835_BM6635_BP6335

Bir önceki mesajda gördüğünüz gibi o zaman şunu sorayım Strıx ve Super Clock arasında ki fark nedir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı