I7 3820 Sistem Toplama

• Konuyu başlatan Ufuk Demirpençe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
U

Ufuk Demirpençe

Ziyaretçi
Öncelikle Merhabalar Sistem Toplayacağım Ama Her Oyunda İyi Bir Performans Alırmıyım Diye Bir bilgi Almak İstiyorumm

Parçalar :

Anakart: ASUS Z87-DELUXE INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART - Yada - ASUS MAXIMUS VI FORMULA INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3100MHZ(O.C.) SATA 3.0 HDMI ANAKART Düşünüyorum.

İşlemci : INTELCORE I7 3820 SOKET 2011 3.6GHZ 10MB

Ram :
CORSAIR 16GB (2X8GB) VENGEANCE DDR3 2133MHZ CL10 SOĞUTUCULU RAM

Ekran Kartı :
ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI

Güç Kaynağı : COOLER MASTER SILENT PRO M II 80PLUS 850W GÜÇ KAYNAĞI

Soğutma Sistemi :

CORSAIR HYDRO SERISI™ H100I SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

Alacağım Parçalar Bunlar SİZ yES dERSENİZ aLICAM eKSİKLER oLABİLİR KASA kLAVYE cD roM mAUS fALANoNLARI kOYMADIM 3.800 E gELİYOR bU pARÇALARLA bÜTÜN oYUNLARDAN iSTEDİĞİM vERİMİ aLIRMIYIM cEVABINIZI bEKLİYORUM :)

Öncelikle Merhabalar Sistem Toplayacağım Ama Her Oyunda İyi Bir Performans Alırmıyım Diye Bir bilgi Almak İstiyorumm

Parçalar :

Alacağım Parçalar Bunlar SİZ yES dERSENİZ aLICAM eKSİKLER oLABİLİR KASA kLAVYE cD roM mAUS fALANoNLARI kOYMADIM 3.800 E gELİYOR bU pARÇALARLA bÜTÜN oYUNLARDAN iSTEDİĞİM vERİMİ aLIRMIYIM cEVABINIZI bEKLİYORUM :)

Z87 çipset ile i7-3820 işlemci uyumlu değil. Belleği düşürebilirsin ve daha da önemlisi daha iyi bir sistem toplayabilirsin bu bütçe ile. Monitör de dahil olacak mı?

Herşey Dahil Bana Sağlam Bir Pc Çıkarın Ama 4000 Tl Üstü Olmasın. Oyunları 50 55 fps oynayabileceğim bir sistem.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı