i7-4510U kaç çekirdektir?

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhabalar. Evet, her yerde yazıyor fakat hepsi farklı söylüyor. CS:GO Steam başlatma seçeneklerine yazacağım 2 gerçek 2 sanal galiba. 4 mü yazmalıyım, 2 mi? Ve tüm kodları atabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 çekirdekli ve 4 threadli bir işlemci. -threads 4 yazman lazım yani.
-high -threads 4 -novid -nosplash -d3d9ex +cl_forcepreload 1 +vt_maxPPF 8 +r_rootlod 2 +mat_picmic 2 +mat_reducefillrate 1 +r_waterforceexpensive 0 +r_waterforcereflectentities 0 +r_shadowrendertotexture 0 +exec autoexec
Ben bu kodları kullanıyorum. Oyunu kasmadan oynatan bir bilgisayarın varsa forcepreload kodundan sonrakileri yazma :D.
Not: cl_forcepreload kodunun amacı haritanın vs. hızlı yüklenmesini sağlamak. Bende tam tersi oluyor nedense. Siz yazıp deneyin. Bir sorun olmazsa kullanabilirsiniz o kodu da.

Son düzenleme:
2 çekirdekli ve 4 threadli bir işlemci.-Threads 4 yazman lazım yani.
-High -threads 4 -novid -nosplash -D3D9EX +cl_forcepreload 1 +vt_maxPPF 8 +r_rootlod 2 +mat_picmic 2 +mat_reducefillrate 1 +r_waterforceexpensive 0 +r_waterforcereflectentities 0 +r_shadowrendertotexture 0 +exec autoexec
Ben bu kodları kullanıyorum. Oyunu kasmadan oynatan bir bilgisayarın varsa forcepreload kodundan sonrakileri yazma :D.
Not: CL_FORCEPRELOAD kodunun amacı haritanın vs. hızlı yüklenmesini sağlamak. Bende tam tersi oluyor nedense. Siz yazıp deneyin. Bir sorun olmazsa kullanabilirsiniz o kodu da.

Kasmadan kastın anlık dropsa yok ama bayağı sıkıntılı 720P de 60 FPS alıyorum dropsuz Allah'tan.

Geri
Yukarı