i7-4700HQ sistem Windows 11 kaldırır mı?

HDD ile kullanırken eski sistemimde sürekli kullanım %100'lerde idi.

HDD ile Windows 8.1 en iyi tercih. Sırf RAM 4 GB diye bugün Windows 8.1 kurdum, SSD sürekli %50 kullanılıyordu ve okuma-yazma hızı çok düşüktü. Yani bence SSD varsa Windows 8.1 performans vermiyor ve bozuk gibi. Windows 10 geçince SSD kullanımı düştü ve yükselse bile okuma- yazma hızı normal.

Yani, hocam. Ben HDD ve SSD ile Windows 10 kullandım. HDD ile kullanırken rahat oyun oynanmıyor üstelik Alt+Tab bile çok yavaş oluyordu. SSD var şu an, rahatça bir şeyler yapabiliyorum ve uygulamaların yanıt vermeme hatası pek yok. Windows 11 bilemem ama bence SSD şart olacak.

Şu an Windows 11'i kendi bilgisayarıma kurdum bayağı hızlı, sanki SSD'de kullanıyorum gibi.

Şu an Windows 11'i kendi bilgisayarıma kurdum bayağı hızlı, sanki SSD'de kullanıyorum gibi.

Test etmediğim için bilemem ama umarım çıktığında HDD ve SSD ile düzgün çalışır. Sanırım HDD ile kullanıyorsunuz, değil mi? Sistem tamamı ne?

| Bilgisayar: TOSHIBA L50-C 1WL | RAM: 8x1 1600MHz Ram | Harici Kart: NVIDIA GeForge 930M 2GB | Dahili Kart: Intel HD Graphics 520 | CPU: 6.Nesil Intel Core i7 6500U @ 2.50GHz | HDD: TOSHIBA 1TB|
Test etmediğim için bilemem ama umarım çıktığında HDD ve SSD ile düzgün çalışır. Sanırım HDD ile kullanıyorsunuz, değil mi? Sistem tamamı ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı