i7 4712MQ nasıl upgrade edilir?

Jackie Boy

Kilopat
Daha fazla  
Casper marka laptop kullanıyorum. Yaklaşık 5 sene önce aldım bilgisayarı 16 GB RAM -- 2 GB GT940M ekran kartı -- i7 4712MQ işlemci mevcut. Geçen sene bilgisayarım yavaşladığı için HDD bölmesine SSD takıp CD-ROM'u söküp oraya da HDD taktım ve beni çok mutlu etti günlük kullanımda hız konusunda hiçbir problemim yok fakat ani FPS dropları yiyorum oyun oynarken bunu nasıl düzeltebilirim donanımsal olarak başka bir şeyi geliştirebilir miyim?
Laptop linki CASPER CN-VSD4712C CORE İ7 4712MQ 2.30GHZ-16GB-1TB HDD-2GB-15.6-W8.1 NOTEBOOK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

eGPU yapmam mümkün müdür?
Sistemde bir terslik söz konusu.

Nasıl bulabilirim bilginiz var mıdır?
Sistemde bir terslik söz konusu.

Oyun oynarken throttle stop programını kullanıyorum çünkü kullanmazsam işlemci her Turbo moduna geçtiğinde 10-15 saniye drop yiyorum throttle stop varken bunu yaşamıyorum oradan disable Turbo seçeneğini kullanıyorum sadece.

eGPU yapılabilir ama o işlemci ile maksimum ne takılır bilemem ayrıca eGPU yapmak demek laptopu masaüstü yapmak demek.
Userbencmark testine sokun nerede terslik var bakalım.

Userbenchmark yasaklandı diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Bu testi nasıl yapabilirim?
throttlestop aktif değilken Casper NIRVANA NOTEBOOK Performance Results - UserBenchmark
eGPU yapılabilir ama o işlemci ile maksimum ne takılır bilemem ayrıca eGPU yapmak demek laptopu masaüstü yapmak demek.
Userbencmark testine sokun nerede terslik var bakalım.
throttlestop aktif değilken Casper NIRVANA NOTEBOOK Performance Results - UserBenchmark
throttle stop aktifken Casper NIRVANA NOTEBOOK Performance Results - UserBenchmark

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı