i7-4712MQ sistemde GeForce NOW'dan Valorant oynanır mı?

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar haziran ayında GeForce NOW'a Valorant gelecek. Acaba sistemim kaldırır mı oynatır mı bilgi verir misiniz bana? İşlemci i7 4712MQ, Intel HD Graphics 4600 ekran kartı, 6 GB 1600MHz DDR3 RAM. Acaba oynatır mı GeForce NOW üzerinden? Çözünürlük 1024×768 kadar düşürebilirim.

GeForce NOW'un sisteminle alakası yok sadece internet değerine göre oynayabilirsin 16Mbps üstü alıyorsan download hızında her türlü oynarsın.

Sistemin GeForce NOW destekliyor. GeForce NOW bulut tabanlı bir oyun oynama platformu. Yani oyunu kendi bilgisayar üzerinden oynamıyorsun. İnternetin ile başka bir bilgisayar bağlanıyorsun. Bağlandığın bilgisayarda Valorant oynuyorsun. Ama oyunu sen oynuyorsun. O bilgisayara bağlanman için internetin gerçekten iyi olması lazım.

Senin sistemin normalde Valorant oyununu kaldırması lazım.

Sistemin GeForce NOW destekliyor. GeForce NOW bulut tabanlı bir oyun oynama platformu. Yani oyunu kendi bilgisayar üzerinden oynamıyorsun. İnternetin ile başka bir bilgisayar bağlanıyorsun. Bağlandığın bilgisayarda Valorant oynuyorsun. Ama oyunu sen oynuyorsun. O bilgisayara bağlanman için internetin gerçekten iyi olması lazım.

Senin sistemin normalde Valorant oyununu kaldırması lazım.

Hocam ekran kartım vardı yandı millet oynaman lazım Intel HD Graphics 4600 ile Valorant diyor ama oynanmayacak kadar çok kasıyor internet hızım ortalama download 50 ile 40 arası değişiyor upload da sabit 8.5

Hocam ekran kartım vardı yandı millet oynaman lazım Intel HD Graphics 4600 ile Valorant diyor ama oynanmayacak kadar çok kasıyor internet hızım ortalama download 50 ile 40 arası değişiyor upload da sabit 8.5
Hocam o Intel HD Graphics yazan yer GFN için değil sizin bilgisayarınızda istenen minimum sistem gereksinimi.

Geri
Yukarı