i7 4770 İşlemciye Ekran Kartı Önerisi

Otçu Panda

Hectopat
Daha fazla  
Ben henüz burada yeniyim ve bilgisayar hakkında en çok bildiğim şey oyun oynamak, bu güne kadar hep hazır yiyici olduğum için hiç detaylarına girmedim ve ekran kartı, RAM, işlemci gibi şeylerden baya bi uzağım. Ancak 1 haftadır araştırma yapıyorum ve ufak tefek bazı şeyler öğrendim. Lafı fazla uzatmadan sorayim, mevcut işlemcim ve ekran kartımın fotosunu attım, ekran kartımın çok düşük olduğunu biliyorum ve oyunlarda da baya bi yetersiz, bu işlemciye uygun ve güçlü bir ekran kartı önerir misiniz?

pc öz.PNG
Ekran Alıntısıses.PNG
ekran kartı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası o işlemci ve ekran kartı tam bir fiyasko olmuş malesef keşke hazır sistem almak yerine bir bilene sorsaydınız. O işlemci şu an piyasadaki her ekran kartını kaldırabilecek güçte bütçenizi ve güç kaynağınızın kaç watt olduğunu söylerseniz daha iyi olur.

600-800 tl arası bütçem var, bu sisteme uygun bir ekran kartı önerebilrmisiniz, piyasada ki oyunları ultra olmasa bile normal ayarlarda oynayabileceğim beni üzmeyecek birşey istiyorum

O bütçeye GTX 1050 Tİ koya bilirsin. Pişman olmazsın ve 1080p high-ultra civarlarında oynatıcaktır. Biraz daha bütçeyi yükseltirsen Rx 470 de koya bilirsin. Ama minimüm rx 460 veya GTX 1050 koy

480 almayı ciddi düşünüyordum ancak bilgisayar masası + bilgisayar koltuğu + güç kaynağı aldım bütçe o yüzden düştü, yoksa benim de aklımda 480 var, mevcut kartım çok dandik

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı