i7-4770 sisteme 1000-1500 TL ekran kartı önerisi

GTX 970 daha önce kullandığım kart. GTA 5, Fifa-PES tarzı oyunlarda güzel bir oyun deneyimi yaşatabilir. AC Origins’ de ise orta-yüksek ayarlar karışık şekilde akıcı oynayabilmiştim. Odyssey ve Valhalla’ da durum biraz daha can sıkabilir. Ne de olaca bu eylül 7. yaşında girecek bir kart.
çok teşekkür ederim

Bu ilanlara bakabilirsiniz. Almadan önce FurMark testi isteyin. GTX970'de 0.5GB yavaş bellek sorunu var.
tamamadır bunlara bir bakayım peki sıfır kart olarak öneriniz olur mu
970 var fakat ölü ilan olabilir. RX 480 veya RX 570 gibi kartlar hiç yok sanırım.
Ölü ilansa şunlara bakılabilir.

Bu arada bu ilan gerçekse bu da olabilir fakat PSU yetmeyebilir.
bu kart nasıl sizce sizin attığınız ilanlardan biri marka olarak nasıldır onu bilmiyorum o yüzden sormak istedim

Son düzenleme:
R9 290 performans olarak da güç tüketimi konusunda da GTX 970’ den geride bir kart. Amiral bir R9 serisi ekran kartı tercih etmenize gerek yok.

R9 290 performans olarak da güç tüketimi konusunda da GTX 970’ den geride bir kart. Amiral bir R9 serisi ekran kartı tercih etmenize gerek yok.
peki sizce bunların içinde en iyisi hangisi

ASUS ROG STRIX GTX 970 4 GB olana karar verdim gibi şuan technopat videosunu izliyorum peki bu kart bu sistemde nasıl olur sizin yorumlarınız nedir​

Son düzenleme:
peki sizce bunların içinde en iyisi hangisi

ASUS ROG STRIX GTX 970 4 GB olana karar verdim gibi şuan technopat videosunu izliyorum peki bu kart bu sistemde nasıl olur sizin yorumlarınız nedir​

Ben önceki sistemimde İ7 3770 işlemci ile bu kartı kullandım herhangi bir uyum sorunu, darboğaz yaşamadım. Siz de yaşamazsınız.

Ben önceki sistemimde İ7 3770 işlemci ile bu kartı kullandım herhangi bir uyum sorunu, darboğaz yaşamadım. Siz de yaşamazsınız.
teşekkür ederim bilgi için diğer kartları da bir inceleyeyim en azından bilgim olsun

Bu ilanlara bakabilirsiniz. Almadan önce FurMark testi isteyin. GTX970'de 0.5GB yavaş bellek sorunu var.
fuemark testinde neye dikkat etmem gerek
arkadaşlar bir kart test ettirdim furmark yaptı satan arkadaş 40 dk en yüksek 72 derece gördü iyi mi birde ayrı konu açmayayım dedim i5 7400 işlemci mi i74770 işlemci mi hangisi daha iyi bir kaç sitede karşılaştırma yaptım i5 olan daha iyi sonucu çıktı ama size sormak istedim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı