i7 4770 sisteme 1080p için ekran kartı tavsiyesi

Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim. İki ekran kartının da fiyatları birbirine çok yakın. Malum dolardan eskisi gibi teknoloji alışverişi yapamıyoruz. Yeni bir sistem almak yerine 3-4 sene daha götürsün istiyorum. Amacım 1080p 60 hz de en geç ekran kartı değiştirecek tercih. Bu sebeple yorumlarınız benim için önemli. Bugün izin günüm de bu işi halletmeyi düşünüyorum.
Benchmark sonucu bu şekilde. İ7 4770 ile bu ekran kartını kullanmak isteyen arkadaşlar için bir geri bildirim olsun diye paylaşıyorum.
Bende de i7 4770 var. Ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Rtx 2060 ı tavsiye ediyor musun ?

Bende de i7 4770 var. Ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Rtx 2060 ı tavsiye ediyor musun ?

Ben gayet memnunum. Hem geleceğe yönelik hemde fiyat olarak da gayet iyi. Yalnız i7 8700 işlemcin olsa tabi ekran kartından çok daha verim alabilirsin. Fakat bu haliyle bile gayet memnunum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı