i7 4770 Sisteme iAtkos ML3U Mountain Lion Kurulumu

Harun Ağar

Hectopat
Merhaba

Yukarıda özellikleri belirtilen pc'ye iAtkos ML3U Mountain Lion kurmak istiyorum.

Hackintosh Rehberi » Technopat

Burada anlatılan tum adımları yaptım. Fakat ekran surdan ileriye gitmedi:

Burada takıldı kaldı.

Konu daha once acıldı mı bılmıyorum. Goz attım ama goremedım. Yanlısım var ise affola. Konu hakkında desteğinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekrandan kimse bir şey anlamaz. Hem mavericksi dene, hem de kuruluma başlamadan -v komutunu gir ki, verbose modunda yüklemeyi yapsın sistemine. Herhangi bir yerde takılırsa da elmaya armuta değil hatanın yazdığı satıra bakmış olur insanlar. :)

Mavericks te kuruluma başlamadan önce nvidia + intel hd + amd kextlerini siler -v ve -x komutuyla da kurulumu başlatırsan bu ekranı da görürsün ilerisine de geçersin büyük ihtimalle. Sen bir başla, takıldığın yerde arkadaşlar devamını getirtir.

Şu konudaki adımları takip ederek kurulum yapmayı dene:

Mac OS X Mavericks 10.9.1 RAW İmajı

Konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmadıgım ıcın konuyu acmayı uygun gordum. Sızlerın yonlerdırmesıyle sorularıma surulara cevap bulacağım. Gerekli adımları izleyip gerekeni yapacağım. Şu an bahsettıgın konuyu inceliyorum.
Ayrıca -v modunu'da denıyorum. Birazdan sonucu aktarırım.

-v komutunu girerek Unibeast yöntemiyle Mavericks dene.

(Unibeast yöntemi için Windows kur, ya da başka bir bilgisayardan yardım al. Virtual Box kur. İçine iAtkos ML2 veya ML3 kurabilirsin. Sonra AppStore'a bağlanıp Mavericks'i download edeceksin, ve Unibeast aracı ile usb'ye yazdıracaksın.)

Ayrıca işlemcin Haswell tabanlı, yama yapman gerekebilir.
https://www.technopat.net/forum/rehberler/42890-haswell-icin-mac-os-x-mavericks-kernel-yamalama.html

Öncelikle Unibeast işini hallet, sonra mesaj at bilgi ver. (-v unutma, bu ekran tamamen anlamsız)

(Ekran kartın çok iyi, yani çok uyumlu - Fakat 4GB değildir herhalde. 4GB 640 mı olurmuş :))

Bu ekrandan kimse bir şey anlamaz. Hem mavericksi dene, hem de kuruluma başlamadan -v komutunu gir ki, verbose modunda yüklemeyi yapsın sistemine. Herhangi bir yerde takılırsa da elmaya armuta değil hatanın yazdığı satıra bakmış olur insanlar. :)

Mavericks te kuruluma başlamadan önce nvidia + intel hd + amd kextlerini siler -v ve -x komutuyla da kurulumu başlatırsan bu ekranı da görürsün ilerisine de geçersin büyük ihtimalle. Sen bir başla, takıldığın yerde arkadaşlar devamını getirtir.

Şu konudaki adımları takip ederek kurulum yapmayı dene:

Mac OS X Mavericks 10.9.1 RAW İmajı

-v komutu ile başlattığımda resimdeki hatayı alıyorum. Acaba ne yapmam gerekir ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı