i7 4770 sistemi yükseltme

Benim sana tavsiyem sadece ekran kartı, güç kaynağı ve kasa alıp bir dahaki upgrade için para biriktirmen.
Bir daha ki upgrade için dediğim gibi bilgisayar bu 2. el çok para etmez diye düşünüyorum ben 1000tl'den falan ancak satabilirim oda üzerine para eklemeye gerek duymuyorum işlemcim yeterli diye biliyorum.Tek isteğim benim ekran kartı,psu,kasa değiştirmek tercihim.Yukarda ki arkadaşların gösterdikleri kasa + psu yu sipariş vereceğim ekran kartı olarakta madem 1060 diyorsunuz onu alacağım.Ama dediğim gibi eğer 1080ti destekleyebiliyorsa 4k 2k monitör alırım ona göre sıkıntım yok.

İşlemcinin değişmesine gerek yok. PSU, anakart, GPU ve RAM eklemesi yaparsan sistemin daha güncel olacak, seni uzun süre götürecektir.

İşlemcinin değişmesine gerek yok. PSU, anakart, GPU ve RAM eklemesi yaparsan sistemin daha güncel olacak, seni uzun süre götürecektir.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim fakat her şey güzel de ben anakartı nerden bulacağım bu devirde 1150 soket anakart ? Varsa bi link falan 400 500tl ye bi bakarım.Link attıktan sonra konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı