i7 4770 ve GTX 1060 6 GB Sistem için Anakart Önerisi

burak can

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni bir sistem topluyorum. Şu anda elimde GTX 1060 6 GB MSI model bir ekran kartı var. Kullandığım bilgisayardan sadece işlemcimi alıp (i7 4770) yeni bir kasa toplamayı düşünüyorum. Fakat işlemci 1150 pinli olduğu için anakart bulmakta zorluk çekiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

RAM, SSD, HDD ve kasa önerisinde de yardımcı olursanız sevinirim, önceliğim anakart ve kasadan ibaret. Teşekkürler.

h serisi anakartlar 150 250 tl arası z serisi anakartlar 350 500 tl arası satılıyor 2.elleri çinden alırsan eğer tr deki 2.el fiyatlarıyla bire bir denk geliyor bide yaşadıgın yerde 2.el bilgisayar pazarı cok azsa sıfır almanı tavsiye ederim.

h serisi anakartlar 150 250 tl arası z serisi anakartlar 350 500 tl arası satılıyor 2.elleri çinden alırsan eğer tr deki 2.el fiyatlarıyla bire bir denk geliyor bide yaşadıgın yerde 2.el bilgisayar pazarı cok azsa sıfır almanı tavsiye ederim.
350 500 tl arası para verebilirim.Problem değil ama 1151 pinli var benim işlemci 1150 pin diye biliyorum bir de kasa fikriniz varsa sevinirim.

İstanbul Mecidiyeköy bilgisayarcılarında belki bulabilirsin onun dışında 4 senelik mimari 1150 sıfırını bu zamanda çok zor bulursun. İkinci el sorun olmazsa öneri yapabilirim.
İkinci el de işini görür diyorsanız eğer ona mecbur kalacağım. Ama ben gtx 1060 ekran kartı 16 gb ram bulunduracağım bu pc de ona göre yardımcı olursanız sevinirim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı