i7 4770 ve GTX 1060 6 GB Sistem için Anakart Önerisi

Rx 580 daha güçlü bir kart ve GTX 1060'a göre daha ucuz. Darboğaz yaparmı emin değilim. Bence toplam bütce verin ona göre yeni sistem dizmeye çalışalım.
Gtx 1060 aldım şuan elimde o konuda geç kaldım sanırım. i7 4770 şuan elimde bulunan kasada var. Rx580 konusunda bende aynı fikirdeydim bir tanıdığım darboğaz yapabilir dedi 1060 aldım o durumda bende

1060 için uygundur. Tam performans verecek olanlar anakartın üzerine takılan parçalardır. Anakartın performansa doğrudan katkısı çok azdır. İşlemcin normal şartlarda 1060'ı besleyecek güçtedir. 600W bronz sertifikalı PSU bu sisteme yeterli olur.

1060 için uygundur. Tam performans verecek olanlar anakartın üzerine takılan parçalardır. Anakartın performansa doğrudan katkısı çok azdır. İşlemcin normal şartlarda 1060'ı besleyecek güçtedir. 600W bronz sertifikalı PSU bu sisteme yeterli olur.
Benim şuan ki bilgisayarımda bulunan anakart asus h81m-e/m51ad/dp_mb modeli acaba değiştirmesem yeterli olurmu bi yenilik açısından değiştirmelimiyim yoksa. Gtx 1060 ı desteklermi bu anakart ?

Selamlar, ben I5 4590 ile 1060 kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yok. Şuan elindeki anakartla ekran kartı bir sorun teşkil etmeden çalışır. Bana kalırsa fazla para vermene gerek yok.

Selamlar, ben I5 4590 ile 1060 kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yok. Şuan elindeki anakartla ekran kartı bir sorun teşkil etmeden çalışır. Bana kalırsa fazla para vermene gerek yok.
Sistem nasıl peki aşşağa yukarı aynı bizim sistemler ram,ssd alıcam 600 w psu alıcam rainbow pubg gibi oyunlarda performansı nasıl
Arkadaşlar anakart yeterli olur diyorsanız anakartı değiştirmeyip ram ssd hdd ve kasa alıp yola devam edeceğim

Son düzenleme:
Youtube dan oyun performanslarını inceleyebilirsin. Gayet yeterli düzeyde 80-100 arası fps veriyor. Tabi grafik ayarlarına bağlı olarak. Rainbow oyunu bende yok onu bilmiyorum ama pubg codbo4 de gayet akıcı bir oyun oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı