i7 4770 ve RX 5500XT sistem nasıldır?

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Elimde bir kasa var ve upgrade etmeyi düşünüyorum.
i7 4470 işlemci.
H81M-E33 anakart.
12 GB DDR3 RAM 1300 MHz olsa gerek.
Kasa + PSU PowerBoost VK-C013B 500W RGB USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa
120 GB SSD + 750 GB HDD.
Monitör AOC 27G2U/BK 27 inc 144Hz 1ms HDMI FreeSync Monitör(Ölü Pixel) Fiyatları ve Özellikleri
Ekran kartı MSI AMD Radeon RX 5500 XT Mech OC 8 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

PSU'nun C4 olduğunu biliyorum idareten almak zorunda kaldım onunla ilgili yapacağınız yorumları tahmin ediyor ve teşekkür ediyorum.

Diğer bileşenlerden sorun çıkaracak olmamış diyeceğiniz bir şey var mı acaba? Denemeden sormak istedim yarına kadar zamanım var.

Son düzenleyen: Moderatör:

O PSU soba gibi duman çıkarıyor.
Bunu al.
SSD için.
Memnunum.

O kasayı alma önü kapalı sistemim içerde yanar. Attığım kasa ve PSU'yu alabilirsin.

Elimde bir kasa var ve upgrade etmeyi düşünüyorum.
i7 4470 işlemci.
H81M-E33 anakart.
12 GB DDR3 RAM 1300 MHz olsa gerek.
Kasa + PSU PowerBoost VK-C013B 500W RGB USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa
120 GB SSD + 750 GB HDD.
Monitör AOC 27G2U/BK 27 inc 144Hz 1ms HDMI FreeSync Monitör(Ölü Pixel) Fiyatları ve Özellikleri
Ekran kartı MSI AMD Radeon RX 5500 XT Mech OC 8 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

PSU'nun C4 olduğunu biliyorum idareten almak zorunda kaldım onunla ilgili yapacağınız yorumları tahmin ediyor ve teşekkür ediyorum.

Diğer bileşenlerden sorun çıkaracak olmamış diyeceğiniz bir şey var mı acaba? Denemeden sormak istedim yarına kadar zamanım var.

Bu sistemi hiç almadıysan tam Izoly Turbox sistemi gibi duruyor alma böyle sistemler.

Bu arada FSP vardı imzamdaki PC'de satmak zorunda kaldım ve takasta bu PC denk geldi. Bu PC için uyumluluk sorunu çeker miyim diye danışayım dedim.
PSU aklımda orayı geçsek daha faydalı olacak sanki.
Bu sistemi hiç almadıysan tam Izoly Turbox sistemi gibi duruyor alma böyle sistemler.

Ucuza denk geldi diyelim. Bir de sevdim bu işi diğer sistemde hiçbir şey yapmam gerekmiyordu bunu ayağa kaldırmak için 10 gündür kafa patlatıyorum :)
Aklımda darboğaz, FPS düşmesi kasma donma vs gibi sorunlarla karşılaşma durumum nedir sorusu var kısaca.

Yeni konular

Geri
Yukarı