i7-4770K için ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan dexa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
@TheXer4 bu arkadaşı dinlemek hariç her şeyi yapabilirsiniz. Son mesajda INNO3D değil de MSI’ın tek fanlı soğutması kötü modelini önermesi zaten yeterince kanıt.

Güncel kartlar yerine GTX7xx ve GTX9xx kartları önermesi de cabası.

Fiyatları performanslarına çok güzel kartlar INNO3D çok duyulmuş bir marka degil kullanmadıgım şeyi başkasına tavsiye etmem ben.

Diğer öneriler bunlar sizde söylemiştiniz bunlar tamam mıdır sizce, yüksek oyunları bile sorunsuz oynayabilim değil mi?

@BigSmoke bu arkadaşı dinleme sen ikinci el 2x8 DDR 3 RAM bulabilirsin o fiyatlara RAM çok pahalı dedigi çok boş.

Inno3d'yi duymamış olmanız onu kötü yapmaz, yurt dışında oldukça ünlü. Ayrıca bir şeyi illa kullanmanız gerekmez, en azından bilginiz olacağı kadar araştırın.

GTX7xxx ve 9xx serisi çoktan bitmiş bir nesil. Arkadaşın anlaşıldığı kadarıyla 1300-1500 civarı bütçesi varken ölmüş kartları önermeniz gerçekten mantıklı mı? GTX1060, 1080 gibi kartlar bile yavaş yavaş önerilmemeye başlamışken GTX970, GTX760 gibi 7-8 yaşında bir kartı önermeniz mantıklı mıydı yani? Konuşmanıza da dikkat edin, saygı çerçevenizi aşmayın.

Elinizdeki RAM'in aynısını almanız daha iyi olur çünkü küçük bir ihtimal de olsa çalışmayabiliyorlar. Seçtiğiniz ekran kartı da gayet güzel bir markanın güzel fiyatlı bir ürünü. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorumlara bakarsan kendi RAM modelini attım bir arkadaş önerdiği için onu seçtim.

Aero ITX kartların soğutması kötü değildir, gayet iyi bir soğutması var. Tek fanlı olduğuna bakmayın, fan sayısından çok soğutma bloğu önemlidir.

Burada 1650 Super'den daha fazla TDP'ye sahip olan GTX 1060 modelinin yük altında 62 derecede çalıştığı görülmekte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı