i7-4770K için ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan dexa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
GTX 970 GTX 780 GTX 780 Ti fiyat performans olarak GTX 780 550 600 TL'ye bulunabiliyor.
Zotac GTX 970 kullanıyordum gerçek süper performansı vardı, tavsiye ederim. Buna ek olarak GTX 1060 GTX 1050 Ti bakabilirsin. AMD tercih etme derim bu benim şahsi görüşüm. Aldım ne driverı adam akılı ne bir şeyi. NVIDIA performansını yakalayamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 970 GTX 780 GTX 780 Ti fiyat performans olarak GTX 780 550 600 TL'ye bulunabiliyor.
Zotav GTX 970 kullanıyordum gerçek süper performansı vardı tavsiye ederim buna ek olarak GTX 1060 GTX 1050 Ti bakabilirsin AMD tercih etme derim bu benim şahsi görüşüm aldım ne driver ı adam akılıı ne bir şeyi NVIDIA performansını yakalıyamıyor.

1- MSI GeForce GTX 1650 Super Aero ITX OC 4 GB 128Bit GDDR6 DX(12) PCI-e 3.0 ekran kartı (GeForce GTX 1650 Super Aero ITX OC)
2-
INNO3D GeForce GTX1650 Super twin X2 OC 4 GB GDDR6 128 Bit ekran kartı

Hangisi sizce farkları var mı sadece fiyat farkı mıdır?

Yanlış Bilgilendirme
@TheXer4 bu arkadaşı dinlemek hariç her şeyi yapabilirsiniz. Son mesajda Inno3d değil de MSI’ın tek fanlı soğutması kötü modelini önermesi zaten yeterince kanıt.

Güncel kartlar yerine GTX7xx ve GTX9xx kartları önermesi de cabası.

@TheXer4 bu arkadaşı dinlemek hariç her şeyi yapabilirsiniz. Son mesajda INNO3D değil de MSI’ın tek fanlı soğutması kötü modelini önermesi zaten yeterince kanıt.

Güncel kartlar yerine GTX7xx ve GTX9xx kartları önermesi de cabası.

Diğer öneriler bunlar sizde söylemiştiniz bunlar tamam mıdır sizce, yüksek oyunları bile sorunsuz oynayabilim değil mi?

Elinizdeki RAM'in aynısını almanız daha iyi olur çünkü küçük bir ihtimal de olsa çalışmayabiliyorlar. Seçtiğiniz ekran kartı da gayet güzel bir markanın güzel fiyatlı bir ürünü. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı