i7 4790 3.60chz 16 GB RAM 280PSU sisteme ekran kartı önerisi

kamafule11

Decapat
Herkese selam.
i7 4790 3.60chz (Lenovo)
(8+8) Hyper 16 GB RAM DDR3.
120 GB SSD.
2TB HDD.
280W sistemime ekran kartı önerisinde bulunabılır mısınız? Şu an GT 730 ekran kartı takılı. Bütçemi 2.ele göre ayarladım Max 1300 1400 TL.
Bir de son olarak ekran kartı değiştikden sonra bu sistemde değişmem gereken bir şey var mı?

PSU değiştirmeniz gerekli zira yetersiz kalacaktır.

İşlemcinize hemen hemen her ekran kartını takabilirsiniz fakat güç kaynağınız çok sıkıntılı. Ekran kartından önce güç kaynağınızı yenilemenizi öneririm çünkü o güç kaynağına üst düzey bir kart takmanız mümkün değil.

Cevaplarınız için teşekkürler. Güç kaynağı için elimde 350 olanı var yeterli olur mu. Yoksa alternatıf olarak önerebılecegınız bırsey varmı hemen sıparıs gecebılırım n11 den vs.

PSU'yu değiştirmeniz gerekiyor.
Ekran kartı olarak bunu öneririm. PSU için yeni konu açabilirsiniz, 400W kaliteli bir PSU rahatlıkla yetecektir.
1060 6 gb önerileri aldım ama size sormak ıstedım oncelıkle. Sizce kıyaslanırsa hangisi?

GTX 1060, 1050 Ti, 1050 bu kartlar artık sıfır olarak alınabilecek kartlar değil. Kendilerinden çok daha güçlü ve neredeyse aynı fiyata olan muadilleri var. Uygun fiyata 2. elden bulunabilirse alınabilir.
1 sene garantili 6gb 1060 buldum fıyatı 1300 tl. İlgileneyim o halde.
Sizin ded
1060 6 GB artık sıfır alınacak bir kart değil, eğer ikinci elde 700-800 TL'ye bulur iseniz alabilirsiniz. 1650S hem daha yeni, hem de daha fazla güncelleme alacak bir kart.
Sizin dediğiniz kartı araştırıyorum. Performans olarak aratırmı 1060 ı peki

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı