i7 4790 Chrome açınca 80 derece

cedide

Centipat
Merhabalar, ben Intel Core i7 4790 3.60 GHz kullanıyorum. İşlemci Intel stock fanı E97378 kullanıyorum, termal macundan şüphelenip değiştirdim. Chrome açmadan önce 45 derece olan işlemci Chrome açınca 80 dereceye fırlıyor ve asla düşmüyor. Görev yöneticisinde işlemci yüzde 95 kullanılıyor olarak gözüküyor. İşlemci fanı var elimde bir tane daha Intel D99136 tipi onu taksam çözüm olur mu yoksa viriüs bulaşmış olma ihtimali var mı çünkü bilmediğim bir programı yanlışlıkla kurduktan sonra böyle oldu ve antivirüs programı kuramıyorum PC'ye teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs bulaşmış gibi gözüküyor, soğutucu ile uğraşmayın. Virüs programı kuramadığınızı yazmışsınız, Windows defender açılıyor mu peki? Açılıyorsa Windows defender ile çevrimdışı tarama yapın. Muhtemelen açılmaz ama kontrol edin yine de.

viriüs bulaşmış olma ihtimali var mı çünkü bilmediğim bir programı yanlışlıkla kurduktan sonra böyle oldu ve antivirüs programı kuramıyorum PC'ye teşekkürler.
Büyük ihtimalle zararlı yazılım bulaşmıştır cihazınıza. Neden antivirüs kuramadığınızı biraz daha açar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı