i7 4790K Ekran kartı önerisi

nibbo

Hectopat
Merhabalar, elimde bir sistem var ve ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz kartlar var mı?
Bilgisayar özelliklerim;
Ekran kartı: EVGA GeForce GTX 960 SSC 2 GB.
RAM: 24 GB.
İşlemci: i7-4790K 4.0 GHz.
SSD: Samsung 850 Evo 250 GB.
HDD: WD 2500GB 7200 RPM.
Anakart: ASUS Z97-K.
Güç kaynağı: 650 Watt 80+
Kasa: Cooler Master haf XB efo.

Sistemi tanıdığım bir bilgisayar parçası satışı yapan kişiden 2 monitör ile birlikte 3000 TL'ye aldım yani parçaları değiştirme şansım yoktu yoksa ben de RAM miktarını vb. kısıp daha iyi ekran kartını tercih ederdim ama parçalar 2. el değil o yüzden uygun geldi. Benim bütçem en fazla 2500 TL'ye kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır alacaksa 2500TL'ye bulması zor olmaz mı?
Veya 1660Ti bu var:
Paran cebinde kalır.

Vatan'da %18kdv indirimi ile bu kartları çok iyi fiyata alabiliyorsunuz. 1660 yerine 2060 veya 5600xt tercih etmelisiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türkiye'de fiyat farkı Super ile Ti arasında 30 birim değil 500-600 birim olunca Super daha mantıklı oluyor.

Türkiye'de fiyat farkı Super ile Ti arasında 30 birim değil 500-600 birim olunca Super daha mantıklı oluyor.
Benim attığım Palit linkiyle arkadaşın attığı MSI linki arasında fiyat farkı 1TL. Ayrıca ben sadece performansı hakkında bir fikir edinsin diye atmıştım thumbnaile bakmadım bile. Zaten bu yorumlardan en mantıklısı RTX 2060 almak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı