i7 4790K, GTX 970 anakart önerisi

Soğutma borularını tam oturtmadı ne demek ya? Adamlar farklı bir teknoloji içerisinde olduğu için iki adet ısı borusu konumlandırıldı. Konumlandırılmayan boru %5 performans ve daha az sıcaklık için uğraş veriyor. EVGA her zaman teknoloji olarak tüm firmalardan önde.

MSI konusuna gelince diyecek şey yok, her markanın CW sorunu var ve bu tartışılamaz nitelikte. Gigabyte ses bakımından şu anda en yüksek seviyede çalışıyor, ayrıca en soğuk ürün falan da değil. En soğuk ürün GALAX ile Strix arasında gidip geliyor. ASUS ürünlerde de var, boşa aldanmayın "100TL fazla verdim, çünkü CW yok bu üründe" diye. Ayrıca Galax GTX970 EX OC ürünün Coil Whine sesini duydunuz mu? İnsanın içi ürperiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galaxy firması ile KFA2 firmasının birleşimi sonucunda ortaya çıktı ve gayet iyi ürünleri var fakat CW konusunda çekilmez nitelikte.
Galax Konusuna katılıyorum CW'si denk geldiği zaman hiç çekilmez ama gelmediği zaman tam oturuyor Gigabyte da en yüksek ses'e sahip olduğunu hiç zannetmiyorum kendi kartım ve 3 kart da kabul edilebilir seste ve çok serin çalışıyor. zaten bir çok kişi kasanın içine kadar kamerayı sokmuş öyle kaydetmiş hiç düzgün böyle yaklaşık kasayla arasında 60-70 cm uzaklıktan kayıt yapmamış bu da çok yanıltıcı oluyor bence.
Eski kartım Asus 280X top'du onda bile kasanın içine kafamı soksam hafiften bir ses geliyordu. Ancak 1000 FPS'nin üstüne çıkan yerlerde kasanın dışından duyuluyordu.
EVGA konusuna gelirsek belirtmemişim %5 performans konusunu sadece başkaları bu konuya çok takmıştı kafasını bende belirtmek istedim yine alınabilir bir marka tabii ki ama ACX 2.0 alınacaksa alınmalı benim kanımca.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı