İ7 4790k İçin Soğutucu Tavsiyesi

Nightcarbine

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
  • Msi Z97 Gaming 5
  • İ7 4790k
  • Thermaltake Armor+ mx
  • Asus Strix R9 380
Yaptığım stres testlerinde işlemcimde 90 dereceleri gördükten sonra stok fan yerine yeni bir fan almaya karar verdim ve gözüme şu iki ürün çarptı;
  1. Aerocool Verkho5L
  2. Cooler Master Hyper 212 Led
fakat Verkho5L ile ilgili yeterince inceleme göremediğim ve söz konusu soğutucuların kasama boyut olarak uygunluğundan emin olamadığım için herhangi bir karara varamadım. Maksimum 250-300 lira arası bütçe ayırabileceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
  • Msi Z97 Gaming 5
  • İ7 4790k
  • Thermaltake Armor+ mx
  • Asus Strix R9 380
Yaptığım stres testlerinde işlemcimde 90 dereceleri gördükten sonra stok fan yerine yeni bir fan almaya karar verdim ve gözüme şu iki ürün çarptı;
  1. Aerocool Verkho5L
  2. Cooler Master Hyper 212 Led
fakat Verkho5L ile ilgili yeterince inceleme göremediğim ve söz konusu soğutucuların kasama boyut olarak uygunluğundan emin olamadığım için herhangi bir karara varamadım. Maksimum 250-300 lira arası bütçe ayırabileceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Akasa Venom Voodoo Intel 2011/1156/1155/1150/1151 Fiyatı

Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Benim de bulduğum soğutucuların yüksekliği 160 mm idi ve bu da okuduğum kadarıyla kullandığım kasa için kritik bir değer. Şöyle ki yabancı forumlarda 160 mm'lik soğutucuların kasaya uyduğu söylenirken Thermaltake sitesinde fan yüksekliği maksimum 14 cm olarak belirtmiş bu yüzden de işin içinden çıkamadım.

Black Friday zamanı mıydı?
Dark Freezer X94BL Intel 775/1156/1155/1150/1151 Fiyatı

Bu ürün boyutları uygun gözüküyor. Nasıldır sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı