oğuz77

Hectopat
Daha fazla  
sistem1.png

Şöyle bir sistem topladım geriye F/P açısından güzel bi kasa, psu ve işlemci soğutucu kaldı. Önerileriniz nelerdir?
Fiyat 4 bini geçmemesi lazım.

sistem1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman Z11
Zalman ZM500-LE
Zalman LQ315

kasa güzel fakat zalman dan emin değilim psu falan cabuk bozuluyo diyolar.

Sanırım PSU içinde kasa istiyorsunuz
* F/P ürünü Kasa +PSU içinde : 304TL KDV dahil
* F/P ürünü 2. Kasa + PSU içinde 338 TL Kdv dahil

Soğutucu olarak @Silinen üye güzel tavsiyede bulunmuş.
Sıvı soğutma Zalman LQ315 411 TL KDV Dahil
Fan'lı soğutma Cooler Master X6 265 TL KDV dahil

Ekran kartına artırılabilirse bütçeden değiştirilebilir.
Asus GTX780 ROG STRIX GDDR5 6GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı 1.459 TL Kdv dahil.

Ben de rc-k380 düşünmüştüm ama kasadan cıkan psu lar ne kadar iyi olur bilemedim.
Yok ekran kartı falan kesin sistem bu olcak onlar değişmicek.

Ben de rc-k380 düşünmüştüm ama kasadan cıkan psu lar ne kadar iyi olur bilemedim.
Yok ekran kartı falan kesin sistem bu olcak onlar değişmicek.

İnventus sitesinde ki Açıklamasında yazan yazı ve resimi direkt yazıyorum.

Tablo.jpg

K380 ile birlikte gelen Cooler Master Thunder 600W, tek 12v kanalıyla donatılmıştır. Buradan sağladığı güçlü beslemeyle donanımlarınız için mükemmel bir altyapı sunar. Yüksek verimliliği ile uzun yıllar sisteminize hizmet için üretilmiştir. Şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı ile daha az ısınır, daha sessiz çalışır.

Arkadaş sormuş bende daha önce araştırdıklarımdan yola çıkarak soruya cevap verdim. Yazı başlığında da yazdığıma dikkat ederseniz daha açıklayıcı olur.
"İnventus sitesinde ki Açıklamasında yazan yazı ve resimi direkt yazıyorum."

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı