i7-4790K Türkiye'de var mı?

Sizin bir teklifiniz var ise özelden yazabilirsiniz.
Bende i7-4790K sistem var ama güncellemek isterim.
Elimde Xeon E5-2630-v4 işlemci de var. Onunla dedicated server kurabilirim. Onun için anakartı da sordum. Elbette bu bu neslin iyi kartları pahalı. Ama bütçemi aşıyor.

Hocam anakart 1000 TL. Sorunu yok en memnun olduğum parça anakart olmuştu zaten aldığımda. İşim gereği yeni bir bilgisayar topladım yoksa parçalardan hem işlemci hem anakart olarak son derece memnundum
Yer neresiydi?

Son düzenleme:
Bende i7-4790K sistem var ama güncellemek isterim.
Elimde Xeon E5-2630-V4 işlemci de var. Onunla dedicated server kurabilirim. Onun için anakartı da sordum. Elbette bu bu neslin iyi kartları pahalı. Ama bütçemi aşıyor.

Yer neresiydi?

Maalesef piyasa altına veremiyoruz maalesef. Aslında daha yüksek fiyatlar veriliyor ama elimizde kullanmadığımız sistem olunca biraz ucuza verdiğimizi düşünüyorduk aslında.

İsterseniz elimde 6850k modeli var uygun fiyatta anlaşabiliriz istiyorsanız. Yoksa gerçekten piyasada 4790k modeline uçuk fiyat çeken çok kişi var.
Burada i7-4790K için fiyatlar uçuk diyorsunuz. Ki i3-10100f ile dengede giden fiyatlara sahip. OC potansiyeli yüksek, tasarımcılara ve oyunculara hitap eden, grafik çekirdekli bir işlemci bu.
Şu an i7-4790K fiyatı gayet normal. Bizim alım gücümüz düşük.

Neyse siz i7-4790K için uçuk deyip i7-6850K için iki katı civarında fiyat istiyorsunuz.
O fiyatlara 12. nesil i5 diziliyor.

Yer neresiydi @cozyproudman?

Hocam anakart 1000 TL. Sorunu yok en memnun olduğum parça anakart olmuştu zaten aldığımda. İşim gereği yeni bir bilgisayar topladım yoksa parçalardan hem işlemci hem anakart olarak son derece memnundum
Elden test etmek isterim.

Burada i7-4790K için fiyatlar uçuk diyorsunuz. Ki i3-10100f ile dengede giden fiyatlara sahip. OC potansiyeli yüksek, tasarımcılara ve oyunculara hitap eden, grafik çekirdekli bir işlemci bu.

Neyse siz i7-4790K için uçuk deyip i7-6850K için iki katı civarında fiyat istiyorsunuz.

Hocam ben Konya'nın köyündeyim.

Elden test edebilirsiniz yakındaysanız veya başka içinizi rahatlatacak bir şey varsa aklınızda yapabiliriz. Benim için sıkıntı yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı