Çözüldü i7 4900MQ ve R7 M265 laptopta format sonrası ekran kartı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

weeha

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
AMD R7 M265
İşlemci
Intel i7 4900MQ
Arkadaşlar sorunum üstteki gibi PC'me temiz kurulum yaptım Windows'u her şeyi kaldırıp yeniden kurdum, işlem tamamlanınca pcmi açtım aygıt yöneticisine girdim sadece Intel HD Graphics 4600 vardı ekran kartım yoktu, PC'yi sıfırlamadan önce DDU'dan sürücüleri silmiştim, sorunum çözülmediği için format atmıştım, ekran kartımı yakmış olabileceğim aklıma geldi fakat LoL oynarken yakmamın pek bir imkanı yok diye düşünüyorum. Sorularınızı cevaplayacağım şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Görev çubuğundaki Windows logosuna sağ tıklayıp Aygıt Yöneticisi 'ni aç sonra sol üstte birkaç simde var orada en sağdaki büyüteçli simgeye basarak sorunu çözebilirsin.

Görev çubuğundaki Windows logosuna sağ tıklayıp Aygıt Yöneticisi'ni aç sonra sol üstte birkaç simde var orada en sağdaki büyüteçli simgeye basarak sorunu çözebilirsin.

Olmadı hocam.

Windows Update ile güncelleştirmeleri edinmeyi denediniz mi? Muhtemelen güncelleştirmelerle birlikte sürücünüz de kurulacaktır.

Windows Update'in kurduğu sürücü eski sürüm olursa AMD'nin sitesinden kurmayı deneyebilirsiniz.

Şimdi güncellemeleri yapıyorum bitince bilgi vereceğim.

Geri
Yukarı