i7-4960X Sistem

Zaten sisteme bakıldığında render için olduğu anlaşılıyor. Acaba hangi ışte yada neyi render etmek için kullanacaksınız ? Bu arada hayırlı olsun.

Sistem güzel olmuş hayırlı olsun ama keşke ekran kartını Asus GTX Titan alsaydınız. Ne bileyim insanın Zotac'a güvenesi gelmiyor :)

Teşekkürler...

Bir buçuk yıl aradan sonra buradayım arkadaşlar.
Sistemi topladığım zaman aldığım Asus Rampage IV Balck Edition anakartım 2015 Mayıs ayında arızalandı ve asus servise gönderdim.
Ancak Asus teknik servis 5 ay sonra bana değişim ve iade raporu düzenledi. Vatan bilgisayar bana anakartı aldığım ilk gün ki fiyat olan 1258 tl fatura üzerinden iade kuponu verecekmiş.
Aynı anakartın şimdiki değeri 1757 Tl ama bana verilecek olan iade 1258 var mı böyle adalet. Böyle garanti mi olur. sus gibi bir dünya markası müşteriyi nasıl mağdur ediyor görün. vatan bilgisayarda aynı şekilde.
kesinlikle Asus almanızı önermem. Asus Türkiye kesinlikle ürün yerine aynı ürünü göndermiyor. Tüketici kanunu böyleymiş. İmdi ortada kaldım iade edecekleri paraya aynı ürünü alamıyorum kaç versiyon altını alacağız.

Arkadaşlar lütfen bana destek verin mağduriyetimi giderelim. Şikayet sayfasına yorum yapalım.
arın bir başka arkadaş mağdur olmasın. ya aynı üründen versinler ya da aynı ürünün bu gün ki değerini versinler. garanti bu anlama gelmiyor mu?
Asus Aldığıma Pişman Ettiniz. Başlıklı Şikayet

Dosya Ekleri

• vatan.PNG
    vatan.PNG
    148,6 KB · Görüntüleme: 159
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı