i7 5500U laptop ederi nedir?

• Konuyu başlatan RDAs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B
2500TL'mi :D? Desene benim laptopu aradan çıkartayım klavye ve bataryayı tamir ettirip 🤣
İşte uyanıklar öyle yapıyor hocam. Bende 2. Nesil İ7 Laptop'u 9 senedir kullanıyorum. Geçen Letgo'ya koydum 2500 TL fiyata. Alıcı çıktı bir sürü. Gerçi kötü değil ama 2. nesil yani. Yurtdışında 150 dolar falan sadece. Ayrıca ben aldığım zamanlar kur çok düşüktü. 2. Nesil İ7 bir Laptop 1900-2000 civarına alınabiliyordu.

İşte uyanıklar öyle yapıyor hocam. Bende imzama yazdığım 2. Nesil İ7 Laptop'u 9 senedir kullanıyorum. Geçen Letgo'ya koydum 2500 TL fiyata. Alıcı çıktı bir sürü. Gerçi kötü değil ama 2. nesil yani. Yurtdışında 150 dolar falan sadece. Ayrıca ben aldığım zamanlar kur çok düşüktü. 2. Nesil İ7 bir Laptop 1900-2000 civarına alınabiliyordu.
İmzayı referans göstermek yasak.

İyi forumlar.

İşte uyanıklar öyle yapıyor hocam. Bende imzama yazdığım 2. Nesil İ7 Laptop'u 9 senedir kullanıyorum. Geçen Letgo'ya koydum 2500 TL fiyata. Alıcı çıktı bir sürü. Gerçi kötü değil ama 2. nesil yani. Yurtdışında 150 dolar falan sadece. Ayrıca ben aldığım zamanlar kur çok düşüktü. 2. Nesil İ7 bir Laptop 1900-2000 civarına alınabiliyordu.
Cidden almak istediler mi? Kanka ciddi olarak koyuyorum ilana 🤔

Geri
Yukarı