i7 5820K Tabanlı Sistem Toplama

alpturkay

Hectopat
Daha fazla  
Video encode icin biligisayar toplamak isitorum. CPU olarak i7 5820K'ya baktim iyi gibi gozukuyor ama daha iyi performansi olan bir CPU'yu da dusunebilirim. Anakart olarak ASUS X99-DELUXE/U3.1 LGA 2011-v3 Intel X99 SATA 6Gb/s USB 3.1 ATX Intel Motherboard dusunuyorum. Sogutucu kasa olarak hicbir dusuncem olmadi.

Fikirlerinizi ve bilgi paylasimlarini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
cevap icin tesekkur ederim, Cuda'dan haberim yoktu ama ben encodinglerimi handbrake programi ile yapiyorum. Bu program varken CUDA devreye girer mi/ya da nasil girer?

Bu arada boyle bilgisayar toplamak icin diger parcalara onerileriniz nelerdir? Bilgisayari sik olarak kapatmayi dusunmuyorum..

X99 sistemlerde neredeyse kalitesiz bileşen yok diyebilirim. Bu sebepten ötürü fiyatlar biraz pahalı. Kanada'da fiyatlar nedir bilmiyorum ama orada ikamet edip Vatan Bilgisayar'dan parça bakacaksanız vay halinize.

Sorunuza gelecek olursak; Raider sizin belirttiğiniz bütçeye uygun diyelim. Kalanı için imzamdaki bileşenlere göz atabilirsiniz. Kendinize göre bir liste oluşturun, onun üzerinden konuşmaya devam edelim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı