i7-6500U notebook ne kadar eder?

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Babam birkaç ay önce bilgisayarın yavaşlığından sinirlendi ve SSD taktırmaya götürdü bir bilgisayarcıya. Orada PC'ye bakan bir eleman ciddi ciddi 7-8 bin TL'lik harika bir PC olduğunu söylemiş. Babam da dalga geçiyor benimle, beğenmediğin PC harika diye falan. Yazacaklarınızı babama inandırmak için göstereceğim, teşekkürler.

(i7-6500U, NVIDIA GeForce 940M, 8 GB DDR, KIOXA 250GB SATA SSD)

Babam birkaç ay önce bilgisayarın yavaşlığından sinirlendi ve SSD taktırmaya götürdü bir bilgisayarcıya. Orada PC'ye bakan bir eleman ciddi ciddi 7-8 bin TL'lik harika bir PC olduğunu söylemiş. Babam da dalga geçiyor benimle, beğenmediğin PC harika diye falan. Yazacaklarınızı babama inandırmak için göstereceğim, teşekkürler.

(i7-6500u, NVIDIA GeForce 940M, 8 GB DDR, kıoxa 250GB SATA SSD)

3.5k eder belki işlemci eski bir işlemci ve u işlemci performans işlemcisi değil ekran kartı eski ve yine performans için değil.

GeForce 940M ekran kartını 3-4 sene laptopumda kullanmıştım. Çoğu oyunu açar ama düşük-orta grafikte açar. O kadar da güzel bir ekran kartı değil. Genel anlamda bakacak olursak orta düzeyde bir laptop. Satacaksan 3000 TL'nin altına satma derim

(i7-6500U, NVIDIA GeForce 940M, 8 GB DDR, KIOXA 250GB SATA SSD)

4.000TL'den fazla etmez

Her oyunda düşük FPS vermesi dışında bir sıkıntı yok hocam. Minecraft bile kasar mı ya? Low ayarlar, 9 chunks, 1024X768. diğer oyunları siz düşünün.

Hocam onda sorun var 4210u 820M 4 GB RAM'le 1.16.5 de 60-80FPS aldım. Oynadım.

Her oyunda düşük FPS vermesi dışında bir sıkıntı yok hocam. Minecraft bile kasar mı ya? Low ayarlar, 9 chunks, 1024X768. Diğer oyunları siz düşünün.

Sizin bilgisayarınızdan 4 sene önce çıkan bir model kullanıyorum ve 15 chunk, High ve 768p de gayet rahat oynatıyor. Driverlar güncel mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı