Satılık i7 6700, GTX1080, 16GB RAM, 480GB RAİD0 SSD Satılık Bilgisayar

ozgurcan112

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Acil Tıp Teknisyeni
Merhaba, 30 Temmuz 2016 itibari ile toplamış olduğum sistemimi satma kararı aldım.

Sistemde ekran kartı hariç her parça 30 Temmuz 2016 Hepsiburada faturalıdır. Ekran kartı; 13.06.2017 NOVA Bilgisayar faturalıdır.

Sistemdeki tüm parçaların kutuları, kutu içerikleri var olup, faturaları ile birlikte teslim edilecektir.

Sistem parçaları;

Anakart: MSI H170 Gaming M3

İşlemci: İntel İ7 6700

Ekran Kartı: MSI GTX 1080 Gaming X 8G

İşlemci Soğutucu: Deep Cool Gammax S40

Ram: Kington HyperX Fury Black 16GB(8x2) 2133MHz DDR4

Kasa: Dark N10

Güç Kaynağı: High Power 750W 80+ Bronze Sertifikalı 14cm golf topu yüzeyli mavi ledli fana sahip modeli.

SSD: Sandisk Ultra II 240GB'lık modelinden 2 tane mevcut olup, RAİD 0 modunda çalışmaktadır, bu halleri ile; 1050MB/s okuma, 940MB/s yazma hızı sunmaktadırlar.

Satış konusunda öncelik sistemi evimde gelip(Zonguldak'da yaşıyorum), çayımı kahvemi içip; istediği oyunda istediği kadar süre test edip alıp gidecek kişilerden taraftır.

Şehir dışı satışlarda talep ettiğiniz ve elimde bulunan her oyunu canlı olarak test ettikten sonra anlaşmamız durumunda işlemci soğutucu ve ekran kartını kendi kutularında, kasa ve geri kalan parçaları montajlanmış biçimde orjinal kutusunda kargolayacağım.

Kargo ücretini alıcı ile konuşup ortak bir noktada buluşacağımıza inanıyorum.

Ekran kartı hariç sistemin tamamı da satışa uygundur. Detaylar için yazabilirsiniz.

Fiyat olarak 6.000TL talep ediyorum, pazarlık düşünmüyorum.

kasa1.jpg

Fiyat çok iyi, hayırlı satışlar. Ekran kartını tek satmayı düşünür müsünüz? Bu arada ekran kartını vurgulamışsınız.

Geri
Yukarı