İ7 6700 Sessiz Soğutucu Önerisi

Aynı işlemciye ben Hyper T4 kullanıyorum aşırı şekilde memnunum.
Hocam o hem bütçemi aşıyor hemde ekran kartımı dik tutturacağım karta değer. Low Profile olmalı veya attığım linkteki gibi yüksekliği az olmalı.
Bu nasıl olur?
@Recep Baltaş Hocam size zahmet bir yardım eder misiniz?
Stok soğutucu ile 75-76 dereceyi geçmiyor. Alacağım soğutucunun soğutması çok önemli değil yine 75-76 dereceyi geçirmesin yeter. Tek istediğim stok fandan daha sessiz olması.

Son düzenleme:
Bu ürünüde düşünebilirsiniz hocam keza 75 li dereceler bence yüksek işlemci için ben 55 -60 arasında bir değere gelince fıttırıp kasayı söküp temizliyorum o sizin kalbiniz unutmayın :) Ben aşırı takıntılıda olabilirim bilmiyorum :)

Bu ürünüde düşünebilirsiniz hocam keza 75 li dereceler bence yüksek işlemci için ben 55 -60 arasında bir değere gelince fıttırıp kasayı söküp temizliyorum o sizin kalbiniz unutmayın :) Ben aşırı takıntılıda olabilirim bilmiyorum :)
Ekran kartıma değer büyük ihtimalle ama bir ölçeyim kasa içini.
Bu şekilde takarsam ekran kartıma değmez. Kule tipi soğutucular bu şekilde takılabiliyor mu?

Dosya Ekleri

• jdhp4.jpg
    jdhp4.jpg
    531,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı