i7 6700 sistem ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim hedefim 13 k ya satmak bugün forum da gördüm 10 k ya alanı benzer bir sistemi. İnternet kafeci bir tanıdığım 10 bin eder dedi sucu soğutma takmamıştım daha.
Kimsenin o sisteme 10k vereceğini düşünmüyorum. 1050 Ti Günümüz için yeterli bir kart bile değil hocam.

Benim hedefim 13 k ya satmak bugün forum da gördüm 10 k ya alanı benzer bir sistemi. İnternet kafeci bir tanıdığım 10 bin eder dedi sucu soğutma takmamıştım daha.
Bu sisteme o parayı veren bulursanız haberim olsun lütfen. Elimde sağlam mallar var da:)

Benim hedefim 13 k ya satmak bugün forum da gördüm 10 k ya alanı benzer bir sistemi. İnternet kafeci bir tanıdığım 10 bin eder dedi sıvı soğutma takmamıştım daha. Müşteride bulurum dedi sana.
Ülkemizin en büyük hastalığı bu, kendi malını kıymetli sanmak. Kardeşim 13k'ya i3 12100f A750'li sistem var. A750 senin kartından %250 daha iyi performans gösteren bir kart yani senin sistemini almak yerine bir insan 0, parçalarını ilerleyen dönemlerde yükseltebileceği, taksit imkanı bulunan ve 2 yıl garantisi bulunan bir sistemi alabiliyor. Sen o sistemi bırak 13k'yı 10k'yı. 8-9k'ya koysan bile sinek avlarsın. SSD'yi çıkart, Sıvı soğutucuyu çıkart yerlerine stok fan ve 256 gb ssd koy. O sistemi 5k'ya okut öp başına koy.

İkinci elde sana 6700XT-6800-3070-3080 bilgisayar bulurum 13K'ya.
Benim hedefim 13 k ya satmak bugün forum da gördüm 10 k ya alanı benzer bir sistemi. İnternet kafeci bir tanıdığım 10 bin eder dedi sıvı soğutma takmamıştım daha. Müşteride bulurum dedi sana.

Sıvı soğutma OC yapmadıktan sonra boş görüntüden ibaret o sistemde. O değil anakartın da H110 serisi.

Kilitliyorum, gerekli tavsiyeyi aldınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı