i7 6700 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

@onuraydin00 Fanın büyüklüğü o kadar önemli değil ki. Koskoca Asus'tan bahsediyoruz burada. Eğer o bahsettiğiniz 3 küçük fan soğutmasaydı zaten 1080 TI'a koymazdı. Soğutma sistemi sadece fanın büyüklüğünden oluşmuyor :)...
MSI ın soğutma bloğu daha performanslı.

Sanırım bana yazmadınız bunu, çünkü ben MSI'ın soğutması kötü veya Asus olan daha iyi demedim :), sadece soğutma fanlardan oluşmuyor yazdım. Arkadaşın "Asus'un 3 fanı MSI'ın 2 fanı ediyor" cümlesine cevap olarak yazdım. MSI'ın soğutması başarısız diyecek bir yiğit daha doğmadı sanırım :)...

Sanırım bana yazmadınız bunu, çünkü ben MSI'ın soğutması kötü veya Asus olan daha iyi demedim :), sadece soğutma fanlardan oluşmuyor yazdım. Arkadaşın "Asus'un 3 fanı MSI'ın 2 fanı ediyor" cümlesine cevap olarak yazdım. MSI'ın soğutması başarısız diyecek bir yiğit daha doğmadı sanırım :)...

Hayır ben sana yazmadım genel olarak söyledim. Hem sana katılıyorum soğutma sadece fanlardan oluşmuyor bur da radyatörün ve macunun kalitesi de büyük önem taşıyor.

Yani arkadaşlar ben çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Bu yüzden hem ucuz hem performanslı bir kart olarak GTX 1050 TI 4G düşünüyorum. Peki bu ekran kartı GTA 5 ETS 2 gibi oyunları ultra ayarlarda oynatabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı