i7 6700 ve RX 470 hazır sistem ne kadar eder?

Barış 4761

Hectopat
Daha fazla  
Bu bilgisayar ne kadar eder?

IMG_0951.JPG
IMG_0953.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağının markasına bak, anakart ile işlemci aynı seviyede bile değil, ben bu anakartı giriş seviyesi bilgisayarlar için kullanıyorum. Bütçe yaz toplayalım.

IMG_0901.JPG
IMG_0902.JPG

Biraz aştı ama bence gayet iyi yüksek fps alırsın bunla
Ayrıca 8GB RAM i yükselt diye B350 anakart seçtim al bunu kullan istersen bide ekran kartını kısıp işlemci yükselt ileriye dönük olur ilerde yükseltirsin daha iyi bir ekran kartıyla senin kararın aklında soru varsa sorabilirsin. [emoji4][emoji4]

Aslında benim aklımda olan 4gb ekran kartı ve 8 veya 12 gb ram diye düşünmüştüm buna uygun bu sistem üzerinde değişiklik yapabilir miyiz

Tüm markalar aynı uyanıklığı yapıyor. Biraz CPU makyajı göz boyama, Azcık GPU derken kullandığı Anakarttan HDD'ye kadar komedi.
Çoğu masum kullanıcı CPU ve GPU odaklı bakınca diğer bileşenleri umursamıyor bile.
Anakart ve PSU'yu hiç beğenmedim...
Bu kadar şeye rağmen bu yazdığın hazır PC çok pahalıdır eminim.
Sisteminizi kendiniz toplarsanız daha ucuz fiyata daha kaliteli bileşenler elde edersiniz, her zaman..

Tüm markalar aynı uyanıklığı yapıyor. Biraz CPU makyajı göz boyama, Azcık GPU derken kullandığı Anakarttan HDD'ye kadar komedi.
Çoğu masum kullanıcı CPU ve GPU odaklı bakınca diğer bileşenleri umursamıyor bile.
Anakart ve PSU'yu hiç beğenmedim...
Bu kadar şeye rağmen bu yazdığın hazır PC çok pahalıdır eminim.
Sisteminizi kendiniz toplarsanız daha ucuz fiyata daha kaliteli bileşenler elde edersiniz, her zaman..

Bu sistem sıfırı 3600 tl

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı